Два дні замість одного та кіно просто неба. Яким буде MyFest-2019 у Хмельницькому

Два дні замість одного та кіно просто неба. Яким буде MyFest-2019 у Хмельницькому
Фото з архіву редакції vsim.ua
  • Фестиваль у новому форматі відбудеться вдруге.

  • Організатори планують провести його наприкінці червня.

Під завісу першого місяця літа у Хмельницькому відгримить другий “MyFest”. Минулого року фестиваль провели за один день, 30 червня. Тоді він змінив свій формат та назву з “Green Fest” на “MyFest”. Проте плани на його проведення зламала дощова погода.

Від цілодобового одноденного формату цього року вирішили відмовитися. Фестиваль “розтягнуть” на 2 дні - 29 та 30 червня. На його проведення витратять з бюджету міста близько 250 тисяч гривень. Відбуватиметься все на набережній Південного Бугу, на території Молодіжного парку.

Організатори не планують змінювати минулорічну концепцію. На території молодіжного парку працюватимуть різні зони: спортивна, наукова, художня, літературна, торговельна тощо. Серед спортивних змагань найбільшим буде чемпіонат України з вуличного баскетболу. Також планують провести перегляд кіно просто неба. Його показуватимуть після 11-ї години вечора. Також проводитимуть різноманітні майстер-класи. Всього буде влаштовано 13 різнотематичних локацій.

Склад гуртів, які будуть запалювати на фесті, в управлінні молоді і спорту поки не повідомляють. З ними наразі ведуть перемовини. Виступатимуть вони на 3-х сценах. Бажаючі заспівати на фестивалі можуть заповнити анкету за посиланням. Реєстрація триватиме до 20 квітня.

Читайте також: “Rock&Buh” і ще два фестивалі обійдуться Хмельницькому в 3,5 мільйони

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram,  Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:52 Хмельниччину накриє негода: погода на неділю, 26 квітня 17:07 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками — Богданом Богушем і Миколою Бондарем 16:12 У Хмельницькому знайшли три незаконні врізки у ливневу каналізацію 15:11 У Хмельницькому померла сімейна лікарка Алла Матяш Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 14:27 Попрощалися із загиблим на війні хмельничанином Романом Полісюком: йому було 37 13:19 На Хмельниччині помер відомий лікар-травматолог Анатолій Нікітін 12:22 Коли прийде справжнє потепління: синоптикиня уточнила прогноз 11:26 На війні загинули жителі Хмельниччини: Іван Батурко, Михайло Ковальов та Василь Коновальчук 10:28 На Хмельниччині триває ремонт доріг: що і де зробили цього тижня 09:30 На Хмельниччині знайшли тіло чоловіка під час гасіння пожежі 20:55 Дощ і сильний вітер: погода на Хмельниччині 25 квітня 19:08 Лєра Мандзюк 28 квітня у Хмельницькому з незабутнім стендап-концертом: «Приходьте! Вам полюбится!» (новини компаній) 18:42 Із російського полону повернули 6 жителів Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up