Форум сім'ї у Хмельницькому: про мету заходу і програму

Форум сім'ї у Хмельницькому: про мету заходу і програму
Фото Католицький Медіа-Центр
  • Вже у четвер, 3 травня, у театрі імені Старицького Громадський рух "Україна за сім’ю" збере хмельничан. 
  • Говоритимуть про майбутнє українських родин та дітей.

Зі слів координатора форуму у Хмельницькій області Володимира Швеця, форум відбудеться, щоб відстояти майбутнє українських родин та дітей.

 - Інститут сім’ї переживає надто складні - часи, каже Володимир Швець. - Українці не можуть і не хочуть стояти осторонь, спостерігаючи страшну статистику щодо української сім’ї: 60 % - розлучень, 4 млн. дітей росте без батька, а біля 25% виховується в проблемних сім’ях (алкоголь, наркоманія, насильство тощо). 

Зі слів організаторів форуму, ще одна загроза – спроба впровадити у законодавство чужі для здорової сім’ї поняття сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність, тиск на наш парламент аби ратифікувати Стамбульську конвенцію, що зобов’яже включити до українського законодавства вищезазначені поняття.

- Ми збираємося, щоб продемонструвати українську національну позицію, про те, що міцна, сім’я – це основа міцної держави, - зазначають організатори. 

Організатори: Всеукраїнський Форум сім’ї ініціювали Громадський рух «Україна за сім’ю», за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність і здоров’я України»

Захід відбудеться: 3 травня в театрі Старицького. Реєстрація у Хмельницькому триватиме 9.00-9.50. Початок 10.00, завершення - 18.00.

Аналогічні заходи проведуть  у травні по всій Україні в рамках Тижня подружжя.

ПРОГРАМА

10.00-11.30




 

11.30-12.30

Пленарне засідання.

Тема: Українська сім’я – виклики та завдання.  

Доповіді та виступи від міського голови, представників влади, громадськості, духовенства, бізнесу, освіти.

 

Панельна дискусія

12.30-13.30

Обідня перерва

13.30–15.00

Круглий стіл: «Сімейна політика – перспективи реалізації» (для державних службовців, ЗМІ)

13.30-15.00

Секції (Майстер-класи)  

1.Освітні програми (для освітян)

2. Потенціал громадськості та Церков у захисті сім’ї (для

    представників громадськості)

3. Робота з органами місцевого самоврядування (для

    представників громадськості)

4. Відповідальне батьківство (для усіх зацікавлених)

15.00-15.30

Праця в робочих групах

15.30-16.00

Підсумки.  

Презентація календарного плану подій у 2018 році.

Резолюція.


 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:24 На Хмельниччині 85-річний водій збив жінку на пішохідному переході 11:27 Горіли будинки та авто: за добу на Хмельниччині сталося 11 пожеж 10:44 На Хмельниччині ремонтник викрав золото на 63 тис грн у господині будинку 09:30 Біля ТЦ «Агора» знайшли бойову гранату у смітнику Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки 18:01 Обмін полоненими 26 червня: звільнили трьох воїнів з Хмельниччини 17:23 Понад 8 млн грн збитків: на Хмельниччині директор КП отримав підозру 16:44 Робота в комунальних підприємствах Хмельницького: кого шукають та скільки платять 16:16 Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції 15:46 Ремонт за 1,6 мільйона: хто і що робить на перехресті Героїв Маріуполя та Грушевського play_circle_filled photo_camera 14:44 Понад 8 млн грн грантів для бізнесу отримають жителі Хмельниччини 14:01 Переломи ребер і пневмоторакс: на Хмельниччині судитимуть чоловіка і жінку за жорстоке побиття 13:13 В Ружичанці 17-річний мотоцикліст зіткнувся з 9-річним велосипедистом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up