Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму

Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму
У суботу, 27 червня, у Хмельницькому стартував фестиваль короткометражного кіно. «Відкрита ніч» - захід, який відбувається у місті вперше і має на меті популяризувати українське кіно.
Нове і те, що ми ніколи не побачимо на екранах телевізорів – так фестиваль анонсували самі організатори. 
Ніч кіно у Хмельницькому розпочалась близько дев’ятої вечора і закінчилась із приходом світанку. Зал був заповнений майже наполовину, однак, глядачів було більше, ніж того очікувалось. Нагадаємо, аби відвідати «Відкриту ніч», хмельничанам необхідно було зареєструватись на сайті. 
Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №1 на сайті vsim.uaКожен учасник "Відкритої ночі" мав перелік кінострічок. Аби обрати фільм, який вам найбільше припав до душі, потрібно було надірвати чорний прямокутник навпроти його назви. Обирати дозволялось не більше трьох короткометражок.
Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №2 на сайті vsim.uaНа вході відвідувачам пояснювали, як проголосувати за фільм, що сподобався
Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №3 на сайті vsim.ua
Як розповідає «ВСІМ» один із організаторів дійства Тетяна Родіонова, фестиваль повинен зацікавити широку аудиторію, адже, тематика представлених фільмів - різноманітна.
- Фільми дуже якісні та різні: є про кохання та почуття, політичну ситуацію та війну. Загалом на фестиваль було подано дуже багато робіт – десь близько 250, однак обрали для показу лише 47. На фестивалі є конкурсна і позаконкурсна програми, є різні номінації, - каже співорганізатор і переконує, що фільми повинні зацікавити різні категорії глядачів.

Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №4 на сайті vsim.ua

Одна із запропонованих в переліку стрічок - короткометражний фільм "Буратіно" - це історія горя і страху місцевих мешканців, які живуть практично під обстрілами на сході України.
Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №5 на сайті vsim.ua

Фестиваль "Відкрита ніч" проходить в Україні уже 18 раз. Цьогоріч його одночасно транслювали у сорока містах нашої країни та дванадцяти містах у різних куточках світу - Парижі, Брюсселі, Лондоні, Кракові, Кишиневі.

Відео дня

Головний організатор кінофестивалю Юлія Кондратюк зізнається "ВСІМ", що, було хвилювання, адже такий фестиваль для Хмельницького - нове явище. 

Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №6 на сайті vsim.ua

- Нам випала честь приймати фестиваль «Відкрита ніч» у Хмельницькому. Це означає, що українське кіно є і йому бути. Приємно бачити багато людей у залі. Не розраховували на це і дуже сильно переживали, - додає Юлія Кондратюк. -  По-перше, фестиваль проводиться вперше, кіно – українське, та й і так в кінотеатрах зараз не багато людей. Сподіваємось, українське кіно буде ще більше популяризуватися і матиме все більше глядачів.  

Ідеєю на майбутнє залишається проведення кінофестивалю на вулиці. Адже, в багатьох містах "Відкрита ніч" відбувається саме на відкритому повітрі. 

Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №7 на сайті vsim.ua
Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №8 на сайті vsim.uaКадри із короткометражного фільму "Маленька незалежність"
Ніч кіно у Хмельницькому зібрала шанувальників вітчизняного фільму, фото №9 на сайті vsim.ua"Моя душа стала жити окремо"

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up