У Хмельницькому покажуть виставку найджазовішого фотографа України

У Хмельницькому покажуть виставку найджазовішого фотографа України
ХМР
  • Побачити роботи можна буде у музеї-студії на Проскурівській.

Київський журналіст та фотокореспондент Олександр Зубко привезе свою виставку під назвою "Джазографія" до нашого міста. Виставка представлена в межах проєкта "Поджазуємо?!". Про це повідомили у міській раді.

Коли і де її можна побачити:

- відкриття 20 серпня о 16.00

Відео дня

- музей-студія фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56)

.- триватиме по 5 вересня цього року.

Довідка:

Олександр Зубко — фотокореспондент, універсальний журналіст. Займається фотографією з 1998 року. У мас-медіа працює з 1995 року системним адміністратором, спочатку на телебаченні, у новинах, потім в друкованій пресі. З 2003 року перекваліфікувався в фотокореспондента ділових і суспільно-політичних видань («Киевский телеграфъ», «Деловая столица», «Эксперт Україна», «Профіль», «Джаз», «День», «Дзеркало тижня», «Комсомольська правда» в Україні», журнал «Деловой» та ін.). Співпрацював з усіма інформаційними агентствами України («Укрінформ», УНІАН, «Фотолента», «Українські новини»).

Найджазовіший фотограф України провів п'ять всеукраїнських конкурсів джазової фотографії в рамках фестивалю Jazz in Kiev. Сьогодні працює як незалежний журналіст, фотокореспондент, телеоператор, режисер монтажу. Є куратором кількох проектів: власний — портал «Вино України», і спільні джазові портали: «Джазографія» та «Укрджаз інфо».

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Пануватиме антициклон. Прогноз погоди на 2 липня для Хмельниччини 20:31 На 26 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 2 липня (АДРЕСИ) 20:09 Хмельницька АЕС запрошує на роботу працівників (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 19:30 Обірвалось життя чотирьох військових з Хмельниччини. Імена photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 18:55 Магнітні бурі у липні-2025: які дні будуть важкими для метеозалежних 18:29 Судитимуть експатрульного з Хмельницького, який «збирав» хабарі 17:56 Затримуються потяги через Хмельниччину – з рейок зійшли вагони 17:21 Хмельничани отримали нагороди з рук Президента на Софійській площі (ІМЕНА) 16:39 У Хмельницькому потонув військовий Денис Домрачев. З ним попрощались photo_camera 16:00 Шахтар і Динамо в перших турах: календар матчів Епіцентру в УПЛ 15:44 У Хмельницькому п'яний водій в'їхав у автобус 15:12 Ціни на сало і м’ясо: як змінилась вартість свинини у Хмельницькому 14:48 Біля філармонії сталася ДТП: постраждав 20-річний мотоцикліст (ВІДЕО) 14:03 Призначено нового єпископа в Кам’янець-Подільській дієцезії РКЦ 13:19 На міському пляжі Хмельницького небезпечно купатися – МОЗ 12:22 52 тисячі доларів "забутого" боргу: колишнього прокурора підозрюють у шахрайстві 12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up