У Хмельницькому презентують роман Симора Гласенка «Нуар по-українськи»

У Хмельницькому презентують роман Симора Гласенка «Нуар по-українськи»
  • Захід пройде 11 листопада.
  • Вхід вільний для всіх охочих.

Хмельничан запрошують стати учасниками заходу, де відбудеться презентація роману Симора Гласенка «Нуар по-українськи».

У романі йдеться про пастку, в яку потрапляють головні персонажі через власну пристрасть, що несподівано виникла. Вони - маріонетки чужої гри.

Події розгортаються у Києві, Чернівцях та інших містах. 

Відео дня

Автор створив напружений сюжет, який до останнього рядка триматиме читача в напрузі. Про це йдеться на сторінці у Фейсбуці книгарні "Є".

Презентація книги пройде у книгарні "Є", що по Проскурівській, 2. Вхід вільний для всіх охочих. Початок - о 17.00.

Гості поспілкуються з автором твору та почують з першоджерела, як писався роман, що підштовхнуло до обрання такого жанру й тематики.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:07 У Кам’янці збили жінку на пішохідному переході 09:13 У Хмельницькому проведуть ярмарок вакансій для жінок 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА) 20:24 У Хмельницькому з Кудрянки дістали тіло чоловіка Від читача 10:24 ⚠️ Псевдозбори на ЗСУ: шахраї б’ють по найсвятішому 19:41 Графік відключень світла у Хмельницькому на 18 вересня 18:42 На новий корпус обласної дитячої лікарні потрібно ще 591 тисяча гривень photo_camera 17:51 Рятувальникам Хмельниччини вручили сертифікати на житло 17:06 3 роки тюрми дали чоловіку, який вдарив ножем знайомого в Ізяславі 16:52 Посмертно вручили відзнаки рятувальникам, які загинули через атаку «шахедів» у Хмельницькому photo_camera 16:24 У Хмельницькому склали протокол на чоловіка, який переходив дорогу у невстановленому місці play_circle_filled 15:54 Посмертно нагородили воїна з Хмельницького району – Віталія Рудя photo_camera 15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up