Український письменник Андрій Бондар презентує свою нову збірку у Хмельницькому

Український письменник Андрій Бондар презентує свою нову  збірку у Хмельницькому
  • Письменник завітає до нашого міста 6 грудня.
  • Зустріч з ним пройде в обласному художньому музеї.

Український письменник Андрій Бондар презентує свою нову прозову збірку "Церебро" у Хмельницькому. Він завітає до нашого міста 6 грудня. Зустріч з письменником пройде в обласному художньому музеї.

"Церебро" — нова збірка малої прози Андрія Бондаря, яка впроваджує читачів у химерний світ маленьких людських пригод. Випадкові зустрічі, типові ситуації, які трапляються в кожного, спонукають замислитись, ухвалити рішення, діяти. Особливість цих текстів у тому, що деякі з них списані з реального досвіду, а інші — цілком вигадані — суцільна макабра і фантасмагорія... Ця книжка – шлях від реалізму у фантасмагорію та сферу магічного. Композиційно – це шлях з реального світу у нереальний. Кінцевий текст – це притча про те, що чекає на людину в кінці життя».", - зазначають організатори.

Адреса: вулиця Проскурівська, 47. Початок о 17:00.

Довідка:

Андрій Бондар – український поет, публіцист, перекладач. Лауреат премії видавництва «Смолоскип» (1997), учасник пан-європейського проекту Literaturexpress Europe (2000), стипендіат Міністра культури Республіки Польща (стипендія Gaude Polonia, 2003), стипендіат програми Homines Urbani (Краків, 2004), учасник фестивалю Poetry International (Роттердам, 2005). Автор прозових книг «Морквяний лід», «І тим, що в гробах» та інших.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:02 Команди з Хмельниччини в кубку України з футболу: розклад трансляцій 19:40 Вогнепальні поранення: на Хмельниччині шукають винного в загибелі собак 19:20 Сотні адрес у списку: відключення світла у Хмельницькому 21 серпня Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 18:29 Феномен білої сукні: як хмельничани створили весільний бізнес світового рівня 17:33 У міськраді провели сесію. Основні рішення 16:25 Собівартість проїзду — до 28,63 грн. Ми отримали розрахунки хмельницьких перевізників 15:09 Хресна хода УПЦ із Кам’янця: чи мають вони на це дозвіл play_circle_filled 14:41 Фіксувала розвантаження військової допомоги для ЗСУ: хмельничанка отримала вирок 13:19 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 52-річну жінку 12:54 Придбали дім для ВПО за завищеною ціною: на Хмельниччині судитимуть посадовців міськради 11:44 У Славуті попрощалися з 56-річним воїном Андрієм Рижуком 11:01 Із Німеччини екстрадували обвинуваченого в крадіжках на Хмельниччині 10:29 На Тернопільській ускладнений рух транспорту: як довго триватимуть роботи 09:38 На Славутчині двоє чоловіків погрожували поліцейським автоматом: їх затримали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up