12 листопада - Всесвітній День боротьби з пневмонією

12 листопада - Всесвітній День боротьби з пневмонією
  • З 2009 року у цей день проводять заходи на збирають кошти на лікування.

Сьогодні, 12 листопада, відзначають Всесвітній День боротьби з пневмонією.

Саме ця дата у 2009 році стала початком масштабної кампанії щодо боротьби з дитячою пневмонією. 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Всесвітня організували збір коштів, які спрямовані на лікування дітей від цього захворювання у десятках країн. Здебільшого, в Азії та Африці.

Фахівці у сфері медицини саме пневмонію називають "головним вбивцею" дітей віком до п'яти років. Статистика досить трагічна. У рік фіксують понад два мільйони випадків, коли діти гинуть через це захворювання.

В цей день прийнято організовувати різні заходи інформаційного характеру, на яких з профілактичною метою розповідають, як не допустити такої хвороби, запобігти її поширенню чи поводити себе, якщо не вбереглися від пневмонії.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:22 Пожежа в «Toyota Центр»: власникам 6 пошкоджених авто виплатять компенсації 10:14 На Хмельниччині підтвердили сказ у цуценя: введено карантин 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині аферисти ошукали жінку на понад 415 тисяч гривень: деталі Від читача 10:27 Як розпізнати фейкові новини та не стати жертвою дезінформації 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:00 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:29 На фронті загинув поліцейський з Хмельниччини Микола Матвєєв 19:42 Рятувальники показали, як гасили пожежу в автосалоні «Toyota» (ФОТО, ВІДЕО) 19:19 «Оберіг» та «АРМОР: скільки коштує зняти з розшуку на Хмельниччині і хто за цим стоїть play_circle_filled 18:41 На Хмельниччину на щиті повернулись пʼятеро військових. Хто вони 18:01 Житель Хмельниччини наловив карасів, лящів та краснопірок на 165 тисяч гривень 17:17 Підтвердилась загибель двох воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими: Руслана Маскайкіна та Павла Павлюка 16:44 Синоптики попередили про дощі і грози на Хмельниччині: жовтий рівень небезпеки 16:04 Сезон кліщів у Хмельницькому: як не проґавити хворобу Лайма та де отримати допомогу 15:43 У Хмельницькому вночі можуть лунати вибухи: попередження ОВА 15:17 У Хмельницькому 8 травня попрощаються з двома воїнами — В’ячеславом Демідою та Олександром Гандзюком 14:51 У Хмельницькому через ремонт перекриють рух на вулиці Прибузькій 14:08 У Самчиках спіймали браконьєра з уловом риби: збитки 248 тисяч гривень 13:29 На Хмельниччині різко зріс попит на закордонні паспорти: статистика за квітень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up