Кам'янчанка Марина Одольська 25 листопада святкує День народження: заслуженій артистці України 42

Кам'янчанка Марина Одольська 25 листопада святкує День народження: заслуженій артистці України 42
  • Вона встигає поєднувати кар'єру та виховання 4 дітей.
  • Марина стала неодноразовою переможницею всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Сьогодні, 25 жовтня, своє 42-річчя святкує Марина Одольська.

Вона народилася у Кам'янці-Подільському і змалечку працювала над тим, щоб стати справжньою артисткою. Спочатку співала у хорі "Журавлик", а потім вступила на навчання до Кам'янець-Подільського училища культури.

У 1997 році з'явився її перший кліп - "Твій літак".

Попри кар'єру, Марина стала матір'ю чотирьох дітей: Микити, Люби, Лева і Андрія. Вона продовжує займатися улюбленою справою.

У 2014 році глядачі могли побачити її на сліпих прослуховуваннях у випуску програми "Голос країни". Виконавиця розповіла про те, як склалося її життя і які цілі вона ставить перед собою. Відео із сайту "Голос країни".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Насувається похолодання: погода на 3 квітня для Хмельниччини 20:40 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:04 Екобус у Хмельницькому: графік стоянок у квітні 19:46 Родина чекала понад рік: у Хмельницькому попрощалися з морпіхом Романом Семенчуком Від читача 16:00 Хмельницька митниця інформує 19:28 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 3 квітня 19:04 Будівництво з депутатським корінням: чому суд став на бік забудовника у конфлікті на Староміській photo_camera 18:33 Катерина Луцик стала представницею Ради ветеранів війни від Хмельниччини 17:54 У прокуратуру Хмельниччини запрошують на роботу: які є вакансії 17:28 У Південний Буг у Хмельницькому потрапили нафтопродукти: перевіряють підприємство 16:47 У Хмельницькому зупинили нетверезого водія: він проїхав на червоне 16:13 «Підзаробляв для онуків»: на Хмельниччині пенсіонера засудили за співпрацю з фсб 15:30 Донька залишилася сиротою: у Хмельницькому попрощалися з воїном Анатолієм Волошиним 14:51 Визнав вину водій, який п'яним насмерть збив підлітка у Понінці 14:05 «Згоріло все, що створював роками»: історія хмельничанина, чий бізнес знищив російський «шахед» photo_camera 13:44 Із Молдови повернули хмельничанина, який переховувався після вироку 13:09 ДТП з вантажівкою на Хмельниччині: водій легковика втік з місця аварії 12:30 На Хмельниччині вручили гранти на бізнес: підприємці отримають 6 млн гривень 11:52 У Хмельницькій дитячій лікарні зміниться місце прийому пацієнтів 11:16 У Хмельницькому п'яний водій Porsche хотів відкупитися за 50$
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up