Нерест-2018: де можна буде ловити рибу на Хмельниччині

Нерест-2018: де можна буде ловити рибу на Хмельниччині
  • З квітня в Україні набирає чинності щорічна заборона на вилов риби.
  • Через нерест ловити риби не можна буде до серпня.

З 1 квітня по 30 червня тривати нерест риби у водоймах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області. У цей період рибалити у ріках та ставках заборонять. Про це повідомили на сайті Державного агентства рибного господарства.

Відповідно до наказу про заборону весняно-літньої риболовлі на Хмельниччині обмеження діятиме в таких рамках:

  • у всіх водосховищах - з 1 квітня по 9 червня;
  • річка Дністер з усіма притоками - з 1 квітня по 10 червня;
  • у всіх інших річках та їх кореневих водах - з 1 квітня по 20 травня, а в придаткових - з 1 квітня по 29 червня.

Всього на Хмельниччині виділили 10 місць для риболовлі в період нересту. Але і в них дозволено рибалити з однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом і лише з берега. 

Відео дня

Перелік ділянок водойм любительське рибальство дозволено в нерестовий період:

  1. Смотрич в адміністративних межах села Цвіклівці.
  2. річка Тернавка в селі Врублівці.
  3. річка Ушиця в межах села Вахнівці.
  4. річка Данилівна від села Березівка вверх по течії до села Шибутинці.
  5. річка Мукша в межах села Тарасівка.
  6. Збруч в межах села Збруч.
  7. Горинь від села Мислятин до села Дібровка.
  8. Бужок (500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка «Анаставці верхні»).
  9. став в селі Жучків Славутського району;
  10. водосховище «Христосово» Старосинявського району.

Нагадаємо, за незаконне заняття рибним промислом передбачена кримінальна відповідальність за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України. Відповідно до неї порушнику світить штраф від 1700 гривень та більше.Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину, незалежно від її розміру, нараховується розмір завданої шкоди. Наприклад, за одну штуку незаконно пійманого товстолоба необхідно буде відшкодувати 255 гривень, за карася - 17, щуку - 340.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Останній теплий день перед похолоданням: яка погода чекає хмельничан завтра 20:30 На Хмельниччині попрощались із пʼятьма військовими. Хто вони photo_camera 20:03 Учасниці шоу «Холостяк» з Хмельниччини: де вони зараз photo_camera 19:17 У Хмельницькому — масштабні відключення світла (АДРЕСИ) Від читача 16:34 У Хмельницькому відкрили новий набір на курси із вивчення правил дорожнього руху — деталі 18:51 Графік відключень світла у Хмельницькому на 17 жовтня 18:18 Чому занепав ринок у Хмельницькому, на якому раніше «купалися в грошах» 18:00 У Хмельницькому поїзд на смерть збив жінку 17:34 У Хмельницькому попрощаються з двома захисниками України: імена 17:00 Хмельниччина частково без світла: яка зараз ситуація 16:45 Що таке ISO 9001 і навіщо вона потрібна компаніям (новини компаній) 16:35 Табір для полонених та відомий фізик: забуті факти, історія і спогади про ліцей №17 16:24 Залишились дві доньки: у Хмельницькому попрощалися із захисником Василем Іванюрою photo_camera 15:41 На Хмельниччині 18-річний водій розбив машину та зніс огорожу (ФОТО) 14:54 На Хмельниччину йде різке похолодання із мокрим снігом, — синоптики 14:16 На Хмельниччині водій проскочив залізничний переїзд на червоне — чим це закінчилось 13:41 «Більше я його не чула», — дружина зниклого військового з Хмельниччини 13:07 У хмельницьке СІЗО постачали наркотики. Судитимуть причетних 12:28 Суд визнав незаконною оренду землі під ТЦ «Квартал» у Хмельницькому 11:53 Приватна клініка в обласній лікарні: що відомо про бізнес родини Суходолі і мільйони від НСЗУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up