Новий вірус атакує українців у Фейсбуці: як не потрапити "на гачок" хакерів

Новий вірус атакує українців у Фейсбуці: як не потрапити "на гачок" хакерів
  • Його поширення зафіксували вчора, 15 грудня.
  • За "доброю" традицією, користувачам надсилають файли з вірусами.

Новий небезпечний вірус шириться Фейсбуком. Перші випадки атаки українських користувачів у соцмережах зафіксували вчора, 15 грудня.

На сайті 24 каналу повідомляють, що передається він через особисті повідомлення, де прикріплений файл з назвою video_9504.zip.

Відео дня

Цифри можуть бути різними, але принцип атаки однаковий.

Якщо отриманий файл відкрити, то одразу страртує завантаження програми на комп'ютер. З'являється значок, схожий на YouTube, що і дозволяє хакерам отримати доступ до даних користувача соцмережі.

Заражені файли далі поширюються мережею від імені "зламаної" сторінки.

Якщо повідомлення із вказаним текстом приходить, то переходити за посиланням у жодному разі не рекомендують. Спочатку радять уточнити, чи дійсно хтось із "віртуальних" друзів надсилав вам "меседж".

Як видалити вірус у Facebook

Якщо ви встигли відкрити файл і вірус атакував вашу сторінку, то, в першу чергу, видаліть програму, яка з ним установилася, з комп'ютера. Для цього оберіть - "Панель керування" – "Програми" – "Видалення програм". Потім почистіть ваш пристрій антивірусною програмою.

Рекомендують також змінити пароль для входу в Facebook встановити двофакторну аутентифікацію (це означає, що заходити на сторінку можна бути за допомогою підтвердження коду, яке прийде в смс-повідомленні на мобільний телефон).

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:07 Тепла очікувати не варто: якою буде погода у Хмельницькому наступного тижня 17:09 «На щиті» повертається захисник з Хмельниччини Валерій Пирожок 16:10 У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський Конгрес сімей Римо-Католицької Церкви присвячений Дню матері 15:12 Де у Хмельницькому не буде світла 12-16 травня (АДРЕСИ) Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 14:10 У Старосинявській громаді тимчасово не буде газу: у чому причина 13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up