17 вересня відзначають День лісника

17 вересня відзначають День лісника
  • Лісників із професійним святом вітають у третю неділю вересня.
  • Відповідний наказ виданий ще у 1993 році.

День працівника лісу відзначають у золоту осінню пору – третю неділю вересня. Цього року свято припадає на 17 вересня.

Відповідне рішення узаконив перший Президент України Леонід Кравчук. Він підписав наказ від 29 серпня 1993 року, в якому йдеться про офіційний статус Дня лісника як професійного свята.

Професійним це свято вважають усі, хто пов’язав своє життя із лісовим господарством. До того ж, для українців це значна територія. Наша країна наразі посідає восьме місце серед держав Європи за загальною площею лісу. Щоправда, штучно створеним є кожен другий гектар. Також окремої уваги потребує масове вирубування дерев.

Лише завдяки копіткій та відданій роботі працівників лісу багатства України мають шанс зрости чи хоча б залишитися на тому ж рівні.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік відключень світла на 10 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:00 Завтра Хмельниччину накриє дощ: синоптики попереджають про погіршення погоди 20:02 Хто заробляє найбільше та найменше на Хмельниччині: зарплати по галузях 19:19 Планові відключення світла у Хмельницькому на 10 грудня (АДРЕСИ) Від читача 12:08 Онлайн-варта України: як працює проєкт BRAMA та чому важливо долучитися 18:37 Замість диплома — зброя: історія загиблого 20-річного снайпера Дмитра Звезди 17:41 Найбільший корпус заводу «Темп» реконструюють під торговий центр photo_camera 17:01 У Хмельницькому попрощаються з воїном Сергієм Бульбаном. Йому було 44... 16:16 У Хмельницькому відзначили представників місцевого самоврядування 15:53 До 2 місяців за кордоном: куди Симчишин та заступники їздили у відрядження у 2025 році 15:19 У Хмельницькому ввели графік аварійних відключень світла (АДРЕСИ) 14:51 Робота у Хмельницькому: на яких посадах пропонують бронювання 14:04 Хмельничанку обманули під час купівлі EcoFlow — втратила 26 тисяч гривень 13:11 Працівниця комунального підприємства судилась через своє звільнення: що вирішили 12:22 На Хмельниччині викрили нелегальні плантації тютюну: вилучено 120 тонн продукції 11:48 Першокурсник Хмельницького університету отримуватиме президентську стипендію 11:01 Чи буде у Хмельницькому новорічна ялинка: відповідь міської ради 10:01 На Хмельниччині шукають патрульних поліцейських: які умови та зарплата
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up