Як обрати світильник для дому (Новини компаній)

Як обрати світильник для дому (Новини компаній)
  • Правильне освітлення створює атмосферу та хороший настрій.

  • Що варто знати, обираючи світильники?

  • Читайте в матеріалі.

Правильно підібране освітлення у квартирі чи будинку — це не тільки зручність, а й збереження зору та гарний настрій. Тому підійти до обрання освітлення, зокрема й світильників, варто серйозно. Розповідаємо, які є види світильників та на що варто звертати увагу при виборі.

Як обирати — основні поради

Великі люстри візуально зменшують простір. Особливо це помітно в невеликих приміщеннях. Для кімнат малої площі обирайте лаконічні світильники, наприклад, люстри в стилі хай-тек.

Де краще обирати світильники? Звичайні та інтернет-магазини мають свої переваги. Так, у перших можна оглянути та перевірити товар перед придбанням. В онлайн-магазинах зручніше обирати, скориставшись багатьма фільтрами та переглядаючи будь-який товар у зручний час. Окремі компанії, як от Brille, поєднують переваги — мають як інтернет-магазин з широким вибором, так і звичайні торгові точки, яких в Україні вже 25.

Звертайте увагу на енергоефективність. Одним із найкращих варіантів є світлодіодні лампи.

Більша кількість світильників візуально збільшує простір. Це особливо актуально для невеликих приміщень. Використовуйте у них невеликі джерела світла в різних місцях.

Зробити кімнату цікавішою можна з допомогою освітлення різних кольорів. Подумайте, які кольори викликають у вас бажаний настрій, та поекспериментуйте.

Якими бувають світильники

До стаціонарних світильників належать:

До нестаціонарних світильників належать:

Які світильники краще обирати для кімнат

Кожна кімната в домі має своє призначення, яке впливає на тривалість та особливості перебування в ній. Це варто враховувати, обираючи освітлення.

Спальня. Освітлення тут має розслаблювати, тому оптимальний вибір — лампи з теплим світлом. Як правило, у спальні використовуються основне джерело світла — стельовий світильник — а також, можливо, настільні лампи.

Вітальня. Потребує різних типів світильників залежно від ваших запитів. Прикладом може слугувати комбінація підвісних люстр. Для додаткового затишку та атмосфери можна скористатися торшером.

Кухня. Світильник тут зазвичай встановлюють над обіднім столом. Також можна скористатися точковим світильником або світлодіодною стрічкою для виділення робочої зони.

Коридор. Це приміщення переважно не має природного джерела світла. Рекомендується потужний світильник стельового типу.

Дитяча. Основне освітлення — стельовий світильник, також варто встановити вбудовані світильники над робочим столом, а також додати настільні лампи.

Ванна. Тут варто звернути увагу на вологостійкі світильники. Ванна потребує загального освітлення та місцевого — для гігієнічних процедур. Як приклад для останнього можна навести світлодіодну стрічку по периметру дзеркала.

keyboard_arrow_up