Як працюють витяжки для кухні AEG, та секрети їхнього догляду (Новини компаній)

Як працюють витяжки для кухні AEG, та секрети їхнього догляду (Новини компаній)

Витяжка - просто необхідний функціональний елемент кухні: під час готування їжі утворюється пара й у повітря потрапляють частки жиру, а кімната наповнюється сильними запахами. Щоб уникнути осідання жирових крапель на поверхні меблів, стін і стелі та запобігти розповсюдженню кіптяви по всій квартирі, використовуйте витяжку. 

Спеціально для ґаздинь з Хмельницьку, ми звернулися до експертів кухонної техніки AEG, щоб ті пояснили принципи роботи витяжки. А заразом і розказали, як правильно обслуговувати таку техніку, щоб вона якісно виконувала свою роботу.

Типи кухонних витяжок

Розберемося спочатку, які бувають витяжки для кухні AEG. Пропонується кілька класифікацій – залежно від способу монтажу та за типом фільтрації повітря. Згідно з першою пристрої поділяються на такі види:

Повністю вбудована витяжка закривається фасадом кухні, всі кнопки чи ручки керування розташовуються під шафкою. Виглядає це дуже гарно та стильно, але з погляду практичності є питання: робоча зона (глибина плити зазвичай більша за глибину шаф) недостатньо перекривається, тому за сильного гару пристрій пропускає частину забрудненого повітря. 

Отже, такий варіант рекомендують тоді, коли дизайн кухні важливіший за функціональність.

Витяжки відрізняють за способом фільтрації:

Як витяжка фільтрує повітря

У кожному з наведених типів передбачені фільтри, через які проходить повітря. 

Вони бувають таких видів:

Вугільні фільтри встановлюють тільки в циркуляційних витяжках і у проточних моделях, що мають функцію циркуляції. 

Головний їх недолік – обмежений термін експлуатації та необхідність заміни: встановлювати новий вугільний фільтр треба щопівроку, зате повітря буде дійсно чистим.

Як правильно піклуватися про фільтри

Вся інформація щодо догляду за витяжками наведена на офіційному сайті AEG. Зокрема, жирові фільтри, якщо користуєтеся технікою постійно, необхідно мити 1-2 рази на місяць. 

Цей процес нескладний:

Встановлюють фільтри тільки після їх повного висихання. 

Деякі можна навіть мити в посудомийній машині, але обов'язково уточніть цю інформацію під час купівлі пристрою, так ви значно спростите собі життя.

keyboard_arrow_up