29 травня здаватимуть ЗНО з іноземних мов: що потрібно знати школярам

29 травня здаватимуть ЗНО з іноземних мов: що потрібно знати школярам
Фото: ukurier.gov.ua
  • Сьогодні, 29 травня, відбудеться тестування з трьох іноземних мов: німецької, французької та іспанської.
  • Що потрібно знати перед тестом, дивіться далі.

У вівторок, 29 травня, школярів чекає тестування з трьох іноземних мов. Воно розпочнеться об 11-й годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску учаснику необхідно мати: запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО, оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті. Про це повідомили на сайті Освіта.ua.

Учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із аудіювання. Інструктор запропонує абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Якщо всі будуть задоволені якістю звуку, один із учнів поставить підпис в аудиторному протоколі. Якщо хтось з абітурієнтів матиме зауваження, він має повідомити про проблему інструкторові. 

На виконання завдань цієї частини буде  відведено 30 хвилин. Учасники почергово двічі прослухають кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин. У записі передбачені паузи. Після прослуховування усіх записів буде надано час (до 10 хвилин) для перенесення відповідей на тестові завдання з аудіювання у бланк А.

Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти зможуть виконувати завдання наступних частин. Тести з мов мають схожу структуру, кожен з них містить 59 тестових завдань, на їх виконання  відведено 150 хвилин.

Результати завдань № 1-16 частини "Розуміння мови на слух (аудіювання)", №17-32 частини "Читання", № 49-58 частини "Використання мови" та № 59 частини "Письмо" буде зараховуватися як ДПА з іноземної мови. 

Максимальна кількість усіх балів, яку можна набрати - 72.

Нагадаємо, під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Читайте також: Шістьох хмельницьких випускників спіймали з телефоном на ЗНО з української

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Оксана Дідич
    Дуже дякую
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Сніжна ніч і морозний день: погода 20 лютого на Хмельниччині 20:46 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 20 лютого 20:13 Планові відключення світла у Хмельницькому на 20 лютого 19:30 Підтвердилась загибель трьох військових з Хмельниччини, яких вважали зниклими безвісти Від читача 21:17 Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко провів оперативну нараду з командуванням 1-го корпусу НГУ «Азов» 18:53 Чому в районах Хмельниччини різні графіки відключень: пояснення енергетиків 18:18 У Хмельницькому з магазину техніки викрали iPhone — затримали 22-річного чоловіка 17:49 Дендропарк та будівництво багатоповерхівки: що каже Симчишин 17:01 Змагалися 140 педагогів: хто став «Учителем року–2026» на Хмельниччині 16:22 На Хмельниччині коледж через суд намагався виселити жінку з гуртожитку 15:47 Сирський особисто вручив нагороду військовому з Хмельниччини 15:01 Чиї гроші: Крупа назвала власника викинутих через вікно сумок з готівкою 14:26 На Хмельниччині чоловік увірвався до оселі літньої жінки та відібрав пенсію 13:42 Вивозив поранених з-під обстрілів: у Хмельницькому попрощались з Володимиром Пястуком 13:01 Схема на 12 мільйонів: на Хмельниччині незаконно продавали рідини для електронних сигарет 12:07 На Хмельниччині 20 шкіл перейшли на дистанційне навчання 11:36 На Хмельниччині вночі збили ворожий дрон 11:04 Розшукують хмельничанина Віктора Кубова. Він зник із лікарні 10 днів тому 10:42 В ДТП загинув 27-річний хмельничанин — його збила вантажівка 10:01 Олена Зеленська відвідала Хмельниччину: причина візиту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up