Через Covid-19 у Кам'янці-Подільському школярі раніше підуть на осінні канікули

Через Covid-19 у Кам'янці-Подільському школярі раніше підуть на осінні канікули
ua.depositphotos
  • Навчальний процес у школах рекомендовано припинити вже з 19 жовтня. 

Через ріст кількості хворих на коронавірусну інфекцію у Кам'янці-Подільському хочуть змінити термін осінніх канікул для школярів. Відповідну рекомендацію навчальним закладам надали в міському Управлінні освіти. Про це повідомив мер Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич сьогодні, 8 жовтня.

За його словами, навчальний процес у школах рекомендовано припинити на період з 19 по 30 жовтня.

  • "Важлива інформація для батьків: у зв'язку з високим рівнем захворюваності на ковід управління освіти рекомендує навчальним закладам змінити терміни канікул з 19 по 30 жовтня!" - написав він.

Варто зазначити, що осінні канікули зазвичай припадають на кінець жовтня - початок листопада. Так, минулого року школярі відпочивали з 28 жовтня до 3 листопада. 

Дати канікул керівництво кожного навчального закладу визначає самостійно. Однак, згідно із законом про освіту, їх загальна тривалість не повинна перевищувати 30 днів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що осінні канікули цьогоріч можуть розпочатися на 10 днів раніше ніж зазвичай. Усе через проведення місцевих виборів. Як повідомили у МОЗ, оскільки значна кількість виборчих дільниць знаходиться саме у школах, потрібно зробити так, щоб освітній процес та підготовка до виборів і самі вибори не перетинались. 

Відповідно до даних ОДА, на вечір 7 жовтня у місті Кам’янець-Подільський було зафіксовано 717 випадків СOVID-19. З них лікуються - 433 осіб, а 261 людина одужала. Також у місті зареєстровано 23 летальних випадки.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Таня Чекирда
    Скоріше за все підуть через пвдготовку до виборів, для них це важливіше, задовбали вже, одні краще других, і колотять тими людьми. Сволочі......
    Lilia Radetska reply Таня Чекирда
    Таня Чекирда Ви ж маиа невже здоровя дітей можна рівняти з виборами? Подивіться що твориться в лікарнях як росте кількість хворих.Я би дитину до школи не пустила.І вірно зроблять якщо дітей відправлять на канікули раніше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:41 На Хмельниччині викрили схему із сонячними електростанціями на 880 тисяч гривень 15:03 «За піксельною формою ховаються живі люди»: у Хмельницькому відкрили нову фотовиставку 14:23 Католицька Поминальна неділя: у Хмельницькому курсуватимуть додаткові автобуси до кладовищ 13:38 На чому їздять та скільки тримають «під подушкою» прокурори Хмельницького (Інфографіка) Від читача 11:11 Хмельницька митниця залучає молодь до служби: нові можливості для майбутніх фахівців 13:01 Не задекларував магазин і три Audi: судитимуть екскерівника міграційної служби Хмельниччини 12:28 У Летичеві під час пожежі в квартирі загинув чоловік 11:43 На Хмельниччині зіткнулися легковик та фура: водія госпіталізували 11:11 Двох пішоходів ушпиталили внаслідок ДТП у Хмельницькому: деталі від поліції 10:36 У Хмельницькому запобігли теракту: агент фсб готував вибух у людному місці 10:01 На війні загинуло четверо жителів Хмельниччини. Хто вони 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 9 квітня 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:07 9 квітня на Хмельниччині діятиме графік погодинних відключень світла (ОНОВЛЕНО) 19:38 За 40 мільйонів продають закинутий піонерський табір у Хмельницькому районі (ФОТО) photo_camera 18:50 Хмельницький «Сокіл» у Фіналі чотирьох: де і коли дивитися 18:34 Мотосезон 2026 у Хмельницькому: як і коли відкриють 17:50 Підсумки мобілізаційних перевірок на Хмельниччині: кого штрафували і за що
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up