Хмельницькі політехніки встановили третій національний рекорд (ФОТО)

Хмельницькі політехніки встановили третій національний рекорд (ФОТО)
Світлини зі сторінки ХПФК
 • 740 політехніків у вишиванках утворили напис «Слава ЗСУ!» та організували благодійний ярмарок.

Третій національний рекорд встановили хмельницькі політехніки 18 травня, у Міжнародний день вишиванки.

Викладачі, студенти, співробітники Хмельницького політехнічного фахового коледжу у вишиванках на стадіоні закладу створили напис «Слава ЗСУ!». На меті, зазначають у ХПФК, мали показати всій Україні й світові незламний український характер.

Показали й втретє увійшли до Книги рекордів України, оновивши власний рекорд, встановлений ще в 2018-му. Тоді найбільша кількість людей у вишиванках утворила тризуба.

Відео дня

В утворені написи участь взяли 740 людей у вишиванках. Серед них – й викладачі та студенти Маріупольського будівельного фахового коледжу, який тимчасово перебуває в стінах ХПФК.

Встановлення рекорду політехніки, до слова, також присвятили 592-ій річниці заснування Хмельницького.

На стадіоні коледжу ще тривало мистецьке дійство, а перед входом – уже розгорнувся благодійний ярмарок. На столах – смаколики, виготовлені студентами відділень ХПФК.  Вторговані за них 83 382 гривні, наголошують в коледжі, спрямують на підтримку ЗСУ.

Нагадаємо, що хмельницькі політехніки ще в перші дні повномасштабної війни заснували Штаб опору та активно підтримують Захисників. Політехніки плетуть маскувальні сітки, «кікімори», виготовляють окопні свічки, збирають продукти, одяг, ліки, формують сухпаї тощо.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (35)
 • Валентина Корольчук

  Молодці!
 • Лариса Литвиненко

  ❤️🥰
 • Віра Глоба

  Хай кацапів розирве.
 • Марина Серёгина

  Як гарно!!

keyboard_arrow_up