Хмельницькі випускники перевірять як знають іноземні мови

Хмельницькі випускники перевірять як знають іноземні мови
  • Наприкінці квітня у двох школах міста та трьох закладах області одинадцятикласники зможуть перевірити власну підготовку до ЗНО з іноземної мови.
  • Її проводитимуть за допомогою спеціальних тестів. Новинкою стане проведення аудіювання. 
  • Взяти участь в апробації завдань зможуть не всі. Учасників обиратимуть в школах. 

Наприкінці квітня у Хмельницькій області вперше проведуть апробацію тестових завдань з іноземної мови з аудіюванням.

- Наступного року всі, хто забажає здавати ЗНО з іноземної німецької чи англійської мов будуть проходити тестування з аудіюванням, - каже спеціаліст Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

Для проведення апробації виділяється певна кількість матеріалів. А департамент освіти визначає навчальні заклади та кількість дітей, які будуть працювати з ними. Самостійно взяти участь в апробації тестів з іноземної мови не можна. Це не масова робота. Над ними працюватимуть лише випускники 11-х класів. Вони виконуватимуть тести за двома рівнями складності - В1 та В2. Обов’язковим тут буде саме аудіювання з іноземної.

У Хмельницькому апробація тестів проходитиме на базі двох шкіл – СЗОШ №1 та СЗОШ №6. У першій вивчають поглиблено англійську мову, у другій – німецьку. В області апробувати тести з англійської мови зможуть учні шкіл Старокостянтинова та Чемерівців, а з німецької – учні Дунаївців. Тестування з англійської проходитиме 25 квітня, а з німецької – 26 квітня.

Відбуватися апробація буде за таким же принципом, що й ЗНО. Учасників у кожній школі поділять на 2 групи по 15 чоловік в кожній. Їм роздаватимуть тестові бланки та зошити. Результати апробації діти будуть бачити. Та вони, як і ті, що на пробному, не впливатимуть на оцінку чи загальний результат ЗНО.

Саме ж пробне ЗНО, кажуть у ЦОЯО, не передбачає оприлюднення результатів. Це конфіденційна інформація, яку отримує лише учасник тестування.

До того ж цьогоріч правильні відповіді учасникам пробного ЗНО не видавалися. Вони мали самостійно вказати свої відповіді на персональній сторінці і замовити бали. Тим, хто цього не робив, виставили шкалу з правильними відповідями і учні самі вираховували скільки вони набрали.

Загалом же з Хмельницької області на пробне ЗНО зареєструвалось 86% від загальної кількості випускників. А з’явилось для проходження тестів 95% від цієї кількості. У центрі оцінювання якості освіти кажуть, що решта 5%, в основному, пропустили пробні тести через поважні причини.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:29 У Хмельницькому запрацювало колесо огляду: графік та ціни 09:45 У Хмельницькому запрошують на роботу спеціалістів-інспекторів з паркування: які умови 09:30 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 7 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 09:26 Як українці масово «зачищають» інтернет від ворожого контенту 21:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження через заморозки та сильний вітер 20:26 Чоловік викрав авто Укрпошти: суд пом'якшив йому вирок 19:34 Радником Тюріна став ветеран-рекордсмен Одайник 18:49 Загинув 22-річний військовий з Хмельниччини Вадим Дроздов. Його історія 18:11 Як записати дитину до першого класу у Хмельницькому: пояснення міськради 17:48 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками: Андрієм Семенюком та Віталієм П’ятаком 17:17 «Хмельницькобленерго» оновило графіки погодинних відключень: що зміниться 16:48 П’яний 20-річний син до смерті побив матір на Хмельниччині: як його покарали 16:04 На Хмельниччині чоловікові з інтернату хотіли змінити опікуна на директора: що вирішив суд 15:30 У Хмельницькому змінили маршрут тролейбусів №7 та №11 через падіння дерева 15:11 Герасимчук, Птащук, Чубенко, Шкіндюк: що мають та скільки отримують керівники поліції (ОГЛЯД) photo_camera 14:44 Порушив ПДР і був напідпитку: у Хмельницькому зупинили водія ЗАЗ 14:22 У Хмельницькому на майдані Незалежності облаштовують Алею надії 13:03 Їм було 22 та 33 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 12:18 Різке похолодання і мокрий сніг у Хмельницькому: синоптикиня попередила про зміну погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up