Коли хмельницькі школярі підуть на весняні канікули

Коли хмельницькі школярі підуть на весняні канікули
  • В департаменті освіти вже визначились, коли учні місцевих шкіл відправляться на канікули. 
  • Школярі відпочиватимукть лише один тиждень. 
  • Коли почнуться весняні канікули, дізнавались журналісти vsim.ua. 

Весняні канікули в усіх 39-ти навчальних закладах міста триватимуть тиждень. Школи, НВО, НВК, ліцей, гімназії та колегіум підуть відпочивати 27 березня.

- Канікули як завжди розпочнуться в останній тиждень березня. На навчання учні повернуться у понеділок, 3 квітня, - розповідають vsim.ua у приймальні Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. 
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анна Островська
    краще б дітям дали на Пасху канікули
    Олег reply Анна Островська
    краще б групи продовженого дня зробили б безкоштовними
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:10 «Мир», «Победа», «Восток»: що зараз із раніше популярними кінотеатрами Хмельницького 15:01 У Хмельницькому пішло понад мільйон гривень на роботу генераторів 14:22 Три мільйони на ідеї. Як хмельничанам подати свої проєкти та які умови 13:24 «Електротранс» отримає понад 123 мільйони на роботу тролейбусів Від читача 14:03 62 285 пацієнтів отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу у КНП «ХОССЦ» протягом 2025 року 12:15 З пожежі на Хмельниччині врятували чоловіка photo_camera 11:15 Вакансії у Хмельницькому: яку роботу і зарплату пропонують ветеранам 10:02 Ворог атакував підприємство у Хмельницькому районі: рятувальники показали наслідки play_circle_filled photo_camera 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 08:57 На Хмельниччині сили ППО знищили 6 «шахедів» 18:03 Не повернулися з війни: Хмельниччина попрощалась із пʼятьма захисниками
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up