На карантин закривають 23 школи Хмельницького

На карантин закривають 23 школи Хмельницького
  • Школярі частіше стали хворіти і через це зменшилася відвідуваність у навчальних закладах.
  • На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили закрити на карантин 23 школи.   

 

Через підвищення рівня захворюваності учнів навчальних закладів Хмельницького на грип та ГРВІ школи вирішили закрити. З 39 шкіл міста навчання припиняється в 23. У цих навчальних закладах кількість відсутніх через хворобу дітей перевищує 20%. 

З середи, 21 грудня, карантин оголошено:

  1. спеціалізованій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1,
  2. навчально-виховному комплексі № 2,
  3. навчально-виховному об’єднанні № 5 імені Сергія Єфремова,
  4. технологічному багатопрофільному ліцеї з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура,
  5. навчально-виховному комплексі № 6,
  6. спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7,
  7. спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8,
  8. навчально-виховному комплексі № 9,
  9. гімназії № 1 імені Володимира Красицького,
  10. гімназії № 2,
  11. спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12,
  12. середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 імені М.К. Чекмана,
  13. середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14,
  14. колегіумі імені Володимира Козубняка,
  15. ліцеї № 17,
  16. середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 ім. В. Чорновола,
  17. навчально-виховному об’єднанні № 23;
  18. середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка,
  19. спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха,
  20. спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29,
  21. навчально-виховному комплексі № 4,
  22. спеціалізованій загальноосвітній школі І ступеня № 30,
  23. загальноосвітній школі І ступеня № 4.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Olga
    який безлад! одні школи на карантин, інші ні..Може, нарешті припиниться ця анархія "що хочу - те ворочу" і хтось один керуватиме процесом?! Сказало управління освіти, що карантин - значить зібралися і дружно закрилися. А то тепер кожна жаба відчуває себе паном...А про дитяче здоров*я  та комфорт не думають зовсім.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 13 травня 20:05 Таксист організовував секс за гроші: деталі справи 19:08 Через об’єктив і квитки на концерт мешканці Хмельниччини натрапили на шахраїв 18:47 «Укренерго» просить підвищити тарифи на передачу електроенергії: причини Від читача 09:58 Піклування про ментальне здоров’я – важлива складова професійної стійкості 18:12 У Хмельницькому вітали жінок, які народили у День матері 17:43 Підтвердили загибель трьох військових з Хмельниччини, які вважалися зниклими безвісти 17:01 Ветеран з Хмельниччини здобув «золото» на Чемпіонаті Європи з богатирського багатоборства 16:18 У Хмельницькому попрощалися із сержантом Олександром Александровичем 15:46 Син хмельницької волонтерки бореться за життя: Максим переніс 18 реанімацій 15:40 У гості до пухнастиків: День відкритих дверей у хмельницькому притулку для тварин (соціальна реклама) 15:12 Житель Хмельниччини влаштував «альпінізм» заради втечі до Молдови 14:34 Продаж тилових посад на Хмельниччині: затримали заступницю командира роти 14:04 На війні загинув працівник АТ «Хмельницькобленерго» Ігор Токар 13:35 Яйця дешевшають: які ціни на прилавках Хмельницького photo_camera 12:49 У Хмельницькому п’яний водій Volkswagen влетів у відбійник: у крові 2,5 проміле 12:02 На Хмельниччині назвали ТОП-10 найпопулярніших вакансій та середні зарплати 11:11 Ранкова повітряна тривога на Хмельниччині: є пошкодження будинків 10:22 У Хмельницькому хлопчика госпіталізували після побиття матірʼю 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up