Пробне ЗНО у 2021 році: стали відомі дати реєстрації та тестування

Пробне ЗНО у 2021 році: стали відомі дати реєстрації та тестування
Фото ілюстративне
  • Учні зможуть скласти в аудиторії лише один пробний тест ЗНО, інші онлайн.

З огляду на епідеміологічну ситуацію у 2021 році кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного тестування. Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме з 5 по 19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Під час пробного тестування випускники зможуть ознайомитися із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестових зошитів. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Українського центру оцінювання якості освіти.

Тестування з усіх навчальних предметів відбудуться 10 квітня 2021 року.

Відео дня

Окрім участі в пробному ЗНО, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.  Результати пробного ЗНО буде оприлюднено на  інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Читайте також: Хмельницькі школярі підуть на осінні канікули раніше 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:02 Неприємний погодний «сюрприз» очікує хмельничан: прогноз на 18 квітня 20:08 Тіло не повернули: родина не може попрощатись із 21-річним воїном з Хмельниччини photo_camera 19:06 Що робити, якщо тривога застане в церкві — пояснення від голови Хмельницької ОВА 18:04 Наймолодшим було 22: відзначили нагородами шістьох військових з Хмельниччини Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 17:17 До кладовища в Шаровечці курсуватиме додатковий транспорт: графік 16:29 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які хотіли дістатись Румунії 15:46 Був зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощались із 25-річним Валерієм Давидуном photo_camera 15:04 П’яні водії та під наркотиками: як і кого карали за 130-ою у Хмельницькому 14:29 Подолав 50 кілометрів: на Хмельниччині розшукали зниклого чоловіка із психічними розладами 13:56 У Хмельницькому водій маршрутки їздив без «прав» та порушував ПДР — поліція 13:08 У Хмельницькому зареєстрували нові випадки захворювання на кір: що відомо 12:30 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: триває реєстрація команд 12:22 Тіло курсанта виявили в прикордонній академії у Хмельницькому 11:06 Байк за донат: волонтери збирають кошти на потреби ЗСУ 10:30 На Хмельниччині 41-річна отруїлась грибами: як вберегтися 09:17 Дитбудинкам на Хмельниччині передали обладнання на 3,2 мільйона 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 17 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up