Школи будуть перевіряти на дотримання протиепідемічних правил

Школи будуть перевіряти на дотримання протиепідемічних правил
Фото ілюстративне
  • У випадковому порядку школи перевірятимуть на дотримання всіх необхідних заходів безпеки. 

В областях планують проводити випадкові перевірки закладів освіти на дотримання протиепідемічних правил. Це робитимуть у Міністерстві розвитку громад спільно з Міністерством освіти і науки та Держпродспоживслужбою. Таке доручення дав прем’єр-міністр Денис Шмигаль за підсумками селекторної наради з протидії COVID-19, інформує Освіта.ua.

Як зазначає Шмигаль, випадковим шляхом планують перевірити щонайменше 5 навчальних закладів у кожній області. Зокрема, хочуть звернути увагу на ті школи, які розташовані у віддалених районах, адже вважається, що в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна.

Очільникам областей і райдержадміністрацій дали доручення взяти ситуацію в закладах освіти під свій контроль. Також за результатами таких перевірок не виключено, що в Уряді переглянуть і кадрові рішення. 

Читайте також: У Міносвіти планують страхувати вчителів і дітей від COVID-19
 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Добрый Шолохов
    Школы необеспечены элементарными средствами гигиены. Где Минобразование где местные власти. Классы переполнены. Дети без масок. Это, не дай Бог, до первого случая заболевания. Потом все начнут шевелиться, а особенно пиариться.
    Мерия Симчишина не справилась с подготовкой школ.
  • Тетяна
    Було б добре, якби перевірили. Особливо у м. Хмельницький, а не віддалених районах. Як раз там рекомендації з більшою ймовірністю будуть дотримані. У нашій школі протиепідемічні умови у буквальному значенні цього слова тримаються на ентузіазмі батьків та вчителів. Скупчення батьків та дітей без будь якої можливості  дотриматись соціальної дистанції, відсутність елементарного в школі для дотримання гігієни спонукає думати, що очне навчання в сьогоднішній ситуації буде нетривалим. Тому, дійсно перевіряйте, а не робіть вигляд перевірок. Всім доброго здоров'я та терпіння.
  • Юлия Паюк
    Серйозно?! Розженете школу - батьки вас винесуть
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Штормове попередження на Хмельниччині: значні дощі прогнозують 6 червня 20:30 На війні загинуло пʼятеро жителів Хмельниччини: Олег Багрій, Олександр Білецький, Олег Жуківський, Сергій Лоб, Василь Яковчук 20:02 У Хмельницькому попередили про зміну руху тролейбусів 19:24 У Хмельницькому військового після полону пограбували біля парку Франка Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 18:46 Жителів Хмельниччини попереджають про перепади напруги: просять вимкнути техніку 18:08 Пішла з дому і зникла: на Хмельниччині жінку розшукали за допомогою дрона 17:39 На Хмельниччині дитина на електросамокаті збила пішохідку: жінка у лікарні з переломом 17:01 На Камʼянеччині п’яний водій злетів у кювет 16:16 На Хмельниччині судитимуть 21-річного прихильника «русского мира» 15:38 З полону повернулися п’ятеро захисників з Хмельниччини 5 червня 15:02 Пішла з життя працівниця Хмельницької обласної прокуратури Наталія Гурніцька 14:01 2,5 роки сподівалися на диво: у Хмельницькому попрощалися із Анатолієм Роїком 13:05 ДТП у Хмельницькому: госпіталізували мотоцикліста після зіткнення з авто 12:23 Басейн, лазня і чани на землях «Подільських Товтр»: на Хмельниччині судитимуть підприємця 11:43 Очільник поліції Кам’янеччини Василь Шкіндюк іде з посади 11:03 На Зарічанський викрили підпільний гральний заклад play_circle_filled 10:32 На Хмельниччині 63-річний чоловік напав на працівника ТЦК 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:43 На «щиті» повертається воїн з Кам’янеччини Анатолій Захарчіч
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up