Скільки першокласників зарахували до шкіл Хмельницької ОТГ (ІНФОГРАФІКА)

Скільки першокласників зарахували до шкіл Хмельницької ОТГ (ІНФОГРАФІКА)
На фото колегіум імені Володимира Козубняка
  • У НВО №28, що на Озерній, у новому навчальному році буде 11 класів з першачками.
  • Саме в цьому закладі навчатиметься найбільше молодших школярів у Хмельницькій ОТГ.
  • Скільки першокласників цього року сяде за шкільні парти?
  • Дізнавайтесь кількість за кожним навчальним закладом. 

Мешканці громади почали подавати документи на зарахування дітей до школи із 1 березня. Цей процес тривав до 31 травня. Перш ніж звернутися до Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради, батьки мали промоніторити: до мікрорайону якої школи належить їхній будинок проживання. Адже в основному зарахування до школи відбувається за місцем прописки. Записати дитину до навчального закладу іншого мікрорайону можна за умови вільних місць. Переглянути карту зі школами й закріпленими за ними частинами міста можна тут. 

Загалом усіх першокласників зараховували на навчання із 1 по 15 червня. Тож списки школярів вже сформовані. Журналістка vsim.ua поцікавилася, де і скільки першачків навчатиметься в новому навчальному році. Для цього скористалася даними за кожним навчальним закладом у Хмельницькій ОТГ, крім приватних шкіл. Інформацію надали в  Департаменті освіти та науки міськради. 

Хмельницький

Відповідно до кількості першачків, що закріплені за кожною школою, сформували класи. Найбільше таких у НВО №28, що на Озерній. Там буде 11 перших класів. У цьому закладі навчатиметься 402 першачки. У ЗОШ №25 на Степана Бандери зарахували 218 дітей. Навчатимуться вони в 7 класах. У ЗОШ №30 на проспекті Миру за парти сяде 193 учні. А в НВО №1 на Старокостянтинівському шосе - 191 першокласник. 

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up