Студентів-медиків звільнили від обов’язкового відпрацювання

Студентів-медиків звільнили від обов’язкового відпрацювання
  • Студенти не повинні будуть відпрацьовувати три роки там, куди їх направив навчальний заклад.
  • Таку постанову прийняв Кабмін. 

 

Обов'язкового працевлаштування студентів-медиків тепер не буде. Випускники обиратимуть місце роботи самостійно. За словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, працевлаштування для скасували ще минулого року, але працевлаштування студентів залишили. Тепер вони зможуть розпоряджатись собою після випуску як забажають. 
«Студенти-медики можуть розпоряджатися собою після випуску та реалізувати своє конституційне право на вільний вибір місця подальшої роботи»,- каже Лілія Гриневич. 
Як повідомляють у МОН, таке рішення прийняли відповідно до змін у законодавстві. Раніше ж студенти-державники мали відпрацювати три роки на тому підприємстві, куди їх направив навчальний заклад за розподілом. Якщо ж випускник не хотів працювати, то повинен був відшкодувати гроші за навчання.  

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Леонид Наседкин
    Потому что не найдут и им не дадут работу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:53 Графік відключень світла на 27 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 19:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:36 У Хмельницькому відбулася сесія облради. Які рішення ухвалювали? 17:12 У центрі Хмельницького зупинили водія автобуса, який проїхав на «червоний» play_circle_filled Від читача 11:05 «Подайте заяву, інакше втратите пенсію»: як шахраї обманюють літніх українців 16:39 У Хмельницькому перинатальному центрі обладнали укриття за майже 18 мільйонів гривень photo_camera 16:21 «Любарт» – свобода, рівність, братерство (соціальна реклама) 15:10 На Кам’янеччині патрульні допомогли доставити вагітну до лікарні (ВІДЕО) play_circle_filled 14:34 У Старосинявській громаді ввели карантин через виявлений лейкоз у корів 13:53 Військовослужбовець з Кам’янця став чемпіоном України з бодибілдингу 13:18 Підключення поза лічильником: шепетівчанці нарахували понад 13 тисяч гривень боргу 12:43 Зник 24-річний хмельничанин В’ячеслав Врублевський: що кажуть рідні і поліція 11:58 Під час пожежі в Хмельницькому районі травмувався чоловік 11:09 У Хмельницькому районі перекинувся п’яний водій. Є двоє постраждалих 10:57 Через порив частина будинків у Гречанах залишилась без води 10:23 У Хмельницькому засудили 30-річного «закладчика» 09:56 Житель Хмельниччини відмовився платити штраф за незаконну рубку дерев. Був суд 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 листопада (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up