У Хмельницькому випустили офіцерів-прикордонників

У Хмельницькому випустили офіцерів-прикордонників
Світлини зі сторінки Національної академії Державної прикордонної служби України
  • Випускники-прикордонники вже вибули до місць проходження служби.

У Національній академії Державної прикордонної служби України 21 лютого відбувся 31-ий випуск офіцерів-прикордонників.

Ще вчорашні курсанти отримали такі довгоочікувані лейтенантські зірки на погони та дипломи про закінчення прикордонного вишу.

Про це інформують на сайті академії.

Відео дня

У строю – 377 офіцерів. Серед них 63 дівчини. Чимало випускників продовжили прикордонну династію своїх батьків.

Урочиста церемонія розпочалася традиційно із виконання присутніми гімну України.

Опісля Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський, архієрей Православної церкви України Павло Юристий здійснив святу молитву.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Воїнів, які віддали своє життя за незалежність і недоторканість кордонів України.

«Ця війна продемонструвала, що російську агресію можна зупинити тільки адекватною силою і зброєю, - акцентував у своєму зверненні до випускників  голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко. - І такою силою є український народ, його мужні Захисники і Захисниці. Вірю, що про кожного з вас говоритимуть, як про сильних бойовим духом офіцерів, котрі ведуть своїх підлеглих до звитяг та перемог, та які першими вийдуть на міжнародно визнаний кордон нашої Української держави».

Настав час гнати ворога з нашої землі, встановлювати кордони та забезпечувати їх охорону та оборону в майбутньому, наголосив, звертаючись до випускників начальник 15 мобільного загону «Сталевий кордон» полковник Валерій Падитель. Захисник Маріупольського гарнізону підкреслив, що буде радий бачити молодих лейтенантів на посадах в «Сталевому кордоні», який він очолює.

За сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у справу підготовки офіцерських кадрів кращих військовослужбовців академії відзначили відомчими нагородами.

Після проголошення клятви випускників Національної академії Держприкордонслужби України новоспечені лейтенанти попрощалися з бойовим прапором прикордонного вишу.

Вони вже отримали призначення на посади у підрозділах та управліннях прикордонних загонів та вибули до місць проходження служби.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up