До бригади Нацполіції “Лють” вже записалося 200 жителів Хмельниччини

До бригади Нацполіції “Лють” вже записалося 200 жителів Хмельниччини

Дізнавайтеся хто записується до “Гвардії наступу” та на які умови. 

Нещодавно в Україні анонсували створення нових добровольчих бойових підрозділів — «Гвардії наступу». До них можуть вступати всі охочі. Нагадаємо, ми писали про це в матеріалі На Хмельниччині формують “Гвардію наступу”

Загалом в Хмельницькій області планують сформувати вісім таких бригад. По одній з поліцейських і прикордонників, ще шість — з Національної гвардії. Наразі до однієї з них — бригади Нацполіції “Лють” записалися вже 200 жителів Хмельниччини. Про це розповідає Суспільне. 

Хто записується до Гвардії наступу 

Богдану Мельнику 18 років. Він хоче захищати Україну, тож прийшов вступати на службу до Національної гвардії. Рідні Богдана підтримали його рішення. 

— Що для мене гвардія? Оборона України, наступальні дії в межах кордонів 1991 року. Поки що не підготовлений до цього. От коли буду там — вже дізнаюся більше, — зізнається хлопець.

Начальниця сектору організації відбору Нацполіції області Валентина Грошко каже, станом на 14 лютого, 200 осіб записались до бригади Нацполіції "Лють".

До основних завдань бригади входить взаємодія підрозділів Збройних Сил України, Головного управління розвідки, Міністерства оборони України, Національної гвардії, Держприкордонслужби та інших силових підрозділів. Також забезпечення ударно-штурмових, ударно-пошукових заходів, забезпечення проведення заходів з рятування людей, забезпечення їхньої безпеки, — пояснює поліцейська.

Які умови вступу до “Гвардії наступу”

Валентина Грошко додає, аби вступити до “Гвардії наступу” існує ряд умов. 

Перші умови вступу — подати онлайн-анкету на сайті Національної поліції України, згідно з переліком документів надати їх до сектору відбору, пройти комп’ютерне тестування, військово-лікарську комісію, психологічне тестування, здати нормативи з фізичної підготовки, а також співбесіду з поліцейською комісією, — каже керівниця.

Завданнями цього воєнізованого підрозділу поліції “Лють” є відсіч та стримування збройної агресії рф проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника, — повідомляють в поліції.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що добровольцям  штурмових бригад нададуть переваги та пільги. Зокрема це пільги при вступі та у процесі навчання у військових та правоохоронних вишах. Окрім того, усі військовослужбовці підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні впродовж не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій. Ті, хто проявлять себе найкраще, у майбутньому очолять наступні добровольчі підрозділи та наступальні операції. 

Як записатися до “Гвардії наступу”

В Хмельницькому бажаючі стати добровольцями можуть прийти на консультацію до центрів надання адміністративних послуг. Термін запису до “Гвардії наступу” в ЦНАП поки необмежений.

— Це вулиці Соборна, 16 і Грушевського, 86. Саме там усі охочі можуть записатися до того підрозділу, який вони обирають. Вони працюють в межах своїх робочих графіків, всі дні, окрім вихідних. Можна в ці дні спокійно приходити й записуватись. Якщо виникають питання — приходити й задавати, — зазначає міський голова Олександр Симчишин.

Долучитись до штурмової бригади «Лють» можна онлайн за посиланням або ж у підрозділах ЦНАП за адресами:

Працює «гаряча лінія» для консультацій 0 800 100 020. Крім того, інформацію про набір можна отримати у працівників сектору відбору Нацполіції в Хмельницькій області за телефонами: 067 381-49-08, 067 381-50-28, (0382) 69-25-06.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі

13:25 На маму склали протокол, бо не догледіла 3-річну доньку. Подробиці інциденту в Кам’янці photo_camera 12:54 У Хмельницькому виявили штам «Кракен». Що про нього відомо 12:28 «Випалював» землю: на Кам’янеччині впіймали палія 11:37 Заступник мера Новачок обізвав комунальника "дібілом". Розповідаємо детальніше play_circle_filled Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 11:17 Пішов рибалити та зник: на Шепетівщині шукали 12-річного рибалку 10:47 У Хмельницькому 27 березня перекриють рух вулицею Будівельників 10:13 Ув’язненому в Хмельницькому СІЗО намагалися передати ковбасу зі «сюрпризом» 09:43 Де в Хмельницькому 24 березня не буде води: адреси 09:08 На Хмельниччині лісівники планують висадити понад півтора мільйона дерев 21:30 Рецидивіст зі Шепетівки попався на крадіжці в Бердичеві 20:23 «Помстою ворогу стане наша перемога»: загинув воїн з Хмельницького району 19:45 Виготовляли й продавали фальсифікований алкоголь: на Хмельниччині викрили злочинну групу 19:03 Рідкісна хвороба в 10-річної Ані з Хмельницького: як допомогти дитині 18:31 Принесла батькам пенсію: житель Красилова погрожував листоноші пістолетом 17:47 Стало відомо куди виконком Хмельницького спрямує бюджетні мільйони 17:44 Надійний захист: охоронні фірми, системи відеонагляду та сигналізації у Хмельницькому 17:18 60 проти 120 днів: чи створює це загрозу повного зриву «зернової угоди»? (пресслужба С.Лабазюка) 17:02 Безкоштовне навчання і пошук роботи. Для хмельничанок запускають швейний проєкт 16:49 У Старокостянтинові чоловік перерізав горло військовій медсестрі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up