У школах України пропонують ввести обов'язковий предмет з вивчення ПДР

У школах України пропонують ввести обов'язковий предмет з вивчення ПДР
Фото ілюстративне
  • Школярів хочуть навчати основ ПДР, аби таким чином підвищити повагу між учасниками дорожнього руху.

 

Вивчення правил дорожнього руху може стати обов'язковим предметом для школярів. Таку пропозицію висунув заступник голови координаційної ради в Загальнонаціональному форумі з безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв.

  • "Повноцінне вивчення основ ПДР має стати обов'язковим предметом в наших школах. Причому не формальним – з обов'язковим складанням екзамену (заліку) в старших класах", – написав він на своїй сторінці у Facebook.

На думку Караваєва, тільки таким чином учасники дорожнього руху почнуть поважати один одного.

Друзі, а як вважаєте ви, чи потрібно у школах навчати правил дорожнього руху?

Опитування

Чи варто вводити у школах обов'язкове вивчення ПДР?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Борисас Моисеявичюс
    Формально это должны изучать на ОБЖ. Но на практике все ограничивается изучением принципов "Пешеход всегда прав" и "Посмотри налево - посмотри направо"
  • Микола
    А після 9 ти класів отримають посвідчення водія усіх категорій. Тільки за.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:23 У Кам’янці забудовник не сплатив до бюджету понад 600 тисяч гривень 11:41 За стійкість і відвагу: матері полеглого бійця з Хмельниччини передали орден «За мужність» 11:02 Зарплата від 30 до 50 тисяч гривень: найоплачуваніші вакансії на Хмельниччині 10:23 «Приліт» у селі Пліщин на Шепетівщині: деталі наслідків атаки (ОНОВЛЕНО) photo_camera Від читача 10:10 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності 09:44 Масований ворожий обстріл: наслідки для Хмельниччини та ситуація по Україні 09:24 У Хмельницькому не буде води на 10 вулицях і ринку (АДРЕСИ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 19 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:30 Графік відключень світла на 19 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:01 Вдарять морози: погода на 19 листопада для Хмельниччини 20:35 Пішов з життя медик Хмельницької обласної лікарні Геннадій Васільєв 20:11 У Хмельницькому 19 листопада планово знеструмлять 100 вулиць (АДРЕСИ) 19:53 Не стало пʼятьох військових з Хмельниччини: хто вони 19:01 Жителя Хмельниччини обманули при купівлі авто на 240 тисяч гривень 18:18 У Кам’янці контролюють кількість безпритульних тварин цивілізовано — як це працює 17:32 Військові ТЦК на лаві підсудних: як за вимкнені бодікамери карають на Хмельниччині 16:46 Переглянули вирок водієві, який на смерть збив трьох хмельничанок на зупинці 16:01 Як виглядають платні камери у Хмельницькому СІЗО та скільки коштує «задоволення» 15:12 У Хмельницькому попрощались з воїном та батьком трьох дітей Євгенієм Оляніним 14:30 У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up