Учні 5-11 класів перейдуть на змішане або дистанційне навчання після канікул — МОН

Учні 5-11 класів перейдуть на змішане або дистанційне навчання після канікул — МОН
ua.depositphotos
 • Форма навчання залежатиме від епідемічної ситуації. 

Учні 5-11 класів після завершення канікул продовжать навчання у змішаному або дистанційному форматах залежно від епідемічного рівня. А ось учні початкової школи продовжать відвідувати заклади освіти. Про це 21 жовтня у своєму Telegram повідомив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

 • "Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде «червона» зона, залишиться на дистанційному. На жаль", - написав він.

Нагадаємо,раніше голова парламентського комітету з питань науки і освіти Сергій Бабак повідомив, що навчання у початкових класах має бути безпосередньо в школі, адже, діти не можуть займатися дистанційно. Водночас Бабак наголосив, що діти повернуться до школи, якщо епідситуація буде дозволяти. В іншому випадку — вони будуть тимчасово переведені на дистанційне навчання.
 

 

Коментарі (4)
 • Володя

  Учні початкових класів підуть на навчання тому що їхнім батькам так зручніше. Краще вчителям збавити, ніж самим морочитись. Зі старшими не потрібно цілий день сидіти.

  Анна reply Володя

  ну так відпрацюйте на роботі, потім зробіть усі домашні справи, потім уроки..а потім скажете, що так зрузніше .Ви мабуть взагалі до школи не ходили- з таким мисленням..
 • Маічка Падалко

  Хто хоче вчитися, той вчиться. І навіть зно поздав на 200 балів в травні. А хто не хоче вчитися, той і не буде .....
 • Аскольд

  Можна взагалі не повертатись до навчання. Слугам народу розумна нація непотрібна апріорі. Тільки потрібні ЗЕбіли, що тупо за них голосують.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up