В Україні хочуть ввести можливість здобувати вищу освіту на роботі (ОБГОВОРЕННЯ)

В Україні хочуть ввести можливість здобувати вищу освіту на роботі (ОБГОВОРЕННЯ)
Фото: keddr.com
  • В Україні хочуть запровадити дуальне навчання.
  • Така система передбачатиме навчання у виші та на підприємстві.
  • Тож студент здобуватиме досвід роботи безпосередньо під час навчання.
  • Наразі у МОН готують зміни до законодавства.
  • Друзі, як вам така ініціатива?

Однією з найбільших проблем сучасної вищої освіти в Україні є її відірваність від ринку праці. Так випускники вишів майже не мають практичного досвіду роботи. Тож вони не є конкурентами на ринку праці.

Але проблему планують вирішити уже скоро. В Україні хочуть ввести дуальне навчання. Тобто у студентів вишів може з'явитися можливість здобувати вищу освіту прямо на роботі. Протягом 2018 року Міністерство освіти та науки планує розробити законодавчу базу про дуальне навчання. Про це повідомляє ТСН з посиланням на першого заступника міністра освіти і науки Володимира Ковтунця.

Як зазначив він: "Суть дуальної освіти полягає в тому, що студент з якогось моменту частину навчання проводить на робочому місці. Це не практика, а саме навчання, яке студент проходить, працюючи. Це повноцінне виконання обов’язків, отримання заробітної плати і паралельне здобуття знань."

Але як зазначили у повідомленні, впровадження дуальної освіти – це величезний обсяг роботи для вишів. Адже навчальним закладам потрібно знайти підприємства, які готові не просто брати студентів на роботу, а навчати їх.

Друзі, як ви вважаєте, чи дійсно таке навчання буде корисним для студентів? Своїми думками діліться у коментарях.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • 2
    Разом з студентами потрібно і викладачів відправляти в реальні умови, а не розповідати по підручниках таких же теоретиків. Приходять на практику на підприємство студенти - відмінники - їх страшно слухати.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:08 У Хмельницькому нетверезий чоловік влаштував дебош на автовокзалі 17:27 У Хмельницькому судитимуть експравоохоронця, який продавав автомати та боєприпаси 16:42 На Південному Бузі браконьєр наловив риби на 266 тис грн збитків 16:01 На Хмельниччині серед ночі розшукали хлопця, який не повернувся додому Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 15:22 На Хмельниччині пʼяний чоловік вдарив юнака пляшкою по голові 14:44 Після понад 4 років полону на Хмельниччину повернувся Ярослав Радзімірський 14:04 На Хмельниччині судитимуть жінку, яка викрала з картки знайомого 400 тис грн 13:23 На Хмельниччині викрили схему переправлення чоловіків до Молдови 12:42 Перевірили воду на пляжах: у Південному Бузі виявили відхилення 12:03 У центрі Хмельницького підлітки на електросамокаті потрапили під авто 11:29 У Хмельницькому районі п’яний водій прокатав дівчину на капоті. Вона у лікарні 11:01 У Гречанах загорівся дах житлового будинку photo_camera 10:12 У центрі Хмельницького перекриють рух транспорту 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:10 У Кам’янці загубилась дитина. Поліцейські шукають батьків (ОНОВЛЕНО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 До +30° без дощів: погода на Хмельниччині 17 липня 20:54 Три мільйони на ремонт біля філармонії: деталі проєкту play_circle_filled photo_camera 20:12 Загинуло троє воїнів з Хмельниччини: Сергій Башкіров, Андрій Заєць та Олександр Столяр
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up