Як працює гурток робототехніки у Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)

Як працює гурток робототехніки у Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)
  • Гурток відкрився у Палаці творчості 1 жовтня.

  • На навчання вже набрали 70 дітей, наймолодшим із яких 8 років.

  • Облаштування гуртка обійшлося приблизно в 1,3 мільйона.

У Хмельницькому вже два місяці працює гурток робототехніки. Він розміщений у Палаці творчості, що на вулиці Свободи. Відкрився гурток 1 жовтня. Коштом міського бюджету для нього придбали необхідне обладнання. Сьогодні, 1 грудня, журналісти vsim.ua завітали до гуртка та подивилися, як у ньому проходять заняття.

Викладачів у гуртку двоє, і сьогодні заняття вів Сергій Слободян. У кабінеті є столи, ноутбуки, витяжки, великий телевізійний екран, обладнання для збирання роботів. Прийшли на заняття вісім дітей віком близько десяти років. Серед них лише одна дівчинка, решта — хлопчики.

Під час заняття діти займалися моделюванням електронних схем на базі мікропроцесорної плати у спеціальній програмі — «TinkerCAD». Віртуальне середовище програми дозволяє змоделювати роботу схеми. Надалі за ними збиратимуть роботів з конструкторів, які є кабінеті. Побачити хід заняття можна на відео.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up