Як зробити навчання цікавим та приємним для підлітків? (новини компаній)

Підлітковий вік – це період трансформації. Фізичної, психологічної, світоглядної. Проте школярі в цей момент частіше за все почуваються непочутими та непотрібними. Куди там до навчання…З якими ще проблемами та потребами стикаються підлітки в цьому віці, та як при цьому всьому підтримати їхній жвавий інтерес до освіти та розвитку? Ми, в «Оптімі», тривалий час розмірковували над цим і зараз із впевненістю можемо дати відповідь!

Трохи про соціалізацію дитини в школі

Скільки б аргументів не називали скептикам, вони продовжують говорити: «Класична школа – найкращий простір для соціалізації дитини». Проте, особливо якщо йдеться про підлітковий вік, це не завжди відповідає дійсності. Давно доведено, що «шкільна соціалізація» – міф. Це, особливо в 5-9 класах, може бути як корисним досвідом для дитини, так і стати причиною комплексів та замкненості в собі. Оскільки підлітки в школі бувають різними: за інтересами, темпераментом, комунікабельністю – деякі дійсно знаходять собі друзів, а дехто – увесь час сидять одні за партою, соромлячись іноді навіть заговорити з іншими людьми (не останню роль в цьому грає і надмірна жорстокість підлітків у такому віці та, як наслідок, активні прояви булінгу, з яким, за статистикою, оприлюдненою ЮНІСЕФ у своєму звіті за 2019 рік, стикається більш ніж 30% школярів).

Дистанційна школа «Оптіма» пропонує своїм учням величезну кількість можливостей та програм з соціалізації дитини, адже ми розуміємо, наскільки важливо підліткам мати здорові та доброзичливі стосунки з однолітками. Оточення формує всіх, і дуже важливо попіклуватися про те, щоб в дитини воно було якісним та приємним.

Чи потрібна підліткам увага та турбота?

Школярі особливо чутливі саме у середній школі, у 5-9 класах. У цей період їм як ніколи потрібно почуватися потрібними та вислуханими. Нестача уваги та турботи вчителів у школі демотивує учнів, змушує їх закриватися в собі, і, як наслідок, продуктивність навчання падає колосально.

Ми, в онлайн-школі «Оптіма», повністю це усвідомлюємо, тому підлітки ніколи не почуватимуться самотньо – з ними на постійному зв’язку будуть їхні вчителі та тьютори, які будуть готові допомогти з будь-якою виниклою проблемою. Індивідуальний підхід сприятливо впливає на прагнення до вивчення шкільних предметів.

Крім цього, ми розуміємо, наскільки підлітку іноді може бути важко поділитися своїми проблемами з вчителями чи батьками, тому пропонуємо безкоштовну консультацію з кваліфікованим психологом двічі на рік.

 

І як зацікавити цю дитину?!

Ми знаємо, що зацікавити тих, хто бачив підліткові серіали («Венсдей» чи «Дивні дива»), та в кого на телефон встановлений TikTok – майже неможливо! Ми кажемо «майже», тому що «Оптіма», мабуть, єдина в Україні дистанційна школа, над уроками якої працюють величезні команди професіоналів своєї справи. На виході отримуємо продукт, який захоплює, надихає і (найважливіше!) навчає прискіпливих глядачів. До того ж, що може краще допомогти запам’ятати матеріал, ніж круті інтерактивні завдання та ігри?

Ми раді зустрічати нових учнів та учениць на віртуальному (та реальному: адресу ви можете побачити в розділі «Контакти») порозі нашого центру освіти. Ваша дитина отримує:

  • заняття, що не дають можливості відірвати від екрану погляд, та захопливі додаткові матеріали;
  • ефективні уроки, якісне засвоєння матеріалу;
  • постійну увагу та підтримку;
  • якісну соціалізацію;
  • час для повноцінного позашкільного розвитку та відпочинку;
  • вміння самостійно відповідати за свої результати;
  • розширення світогляду.

Для того, щоб зацікавити дитину в школі, потрібно небагато: індивідуальний підхід до кожного та кожної, професіоналізм та креативність «Оптіма» зробила це своїм пріоритетом та радо вітатиме всіх, хто захоче в цьому переконатися!

11:58 Наживався на купівлі тепловізорів: псевдоволонтера із Старокостянтинова оштрафували на 68 тисяч 11:22 Коли дошкільнят зараховуватимуть до дитсадків Хмельницького у 2023 році 10:28 Навчання на Tesla та знижки для переселенців: як хмельничанин відкрив автошколу під час війни photo_camera 09:41 У Хмельницькому “швидка”, яка прямувала на виклик, з’їхала в кювет Від читача 10:34 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 09:13 В Україні хочуть продовжити воєнний стан ще на 90 діб 08:16 Як вимикатимуть світло 6 лютого у Хмельницькій області (ОНОВЛЕНО) 17:53 Боролись за свободу: на фронті загинули троє захисників з Хмельниччини photo_camera 16:39 Морози до -13: прогноз погоди на тиждень з 6 по 12 лютого 15:35 У Старокостянтинівській громаді голова та секретар сільради підробляли рішення сесій 14:44 Вчителі-переселенці з Городка отримали нові ноутбуки photo_camera 13:36 За добу на Хмельниччині сталося 4 пожежі: горіли будинки та гараж 12:39 У школах та садочках дітлахам видаватимуть світловідбиваючі браслети, — Мінінтергації
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up