Завтра, 17 березня, закінчується реєстрація на участь в ЗНО

Завтра, 17 березня, закінчується реєстрація на участь в ЗНО
  • 17 березня – останній день, коли можна подати документи для участі у ЗНО.
  • Випускників та всіх бажаючих закликають не зволікати.

 

Вже цього тижня завершується реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Завтра - заключний день, коли можна відправити реєстраційні документи для участі. Нагадаємо, крім обов'язкових тестів з української мови та літератури, абітурієнти також активно реєструються на ЗНО з історії України,математики, а також біології та англійської мови. 

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що станом на 14 березня для участі вже було зареєстровано майже 182 тисячі людей.

Окрім того, абітурієнтам нагадують, що усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна ще до 31 березня 2017 року. Як це зробити, можна дізнатись на сайті Українського центру.
 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:02 Команди з Хмельниччини в кубку України з футболу: розклад трансляцій 19:40 Вогнепальні поранення: на Хмельниччині шукають винного в загибелі собак 19:20 Сотні адрес у списку: відключення світла у Хмельницькому 21 серпня Від читача 09:16 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 18:29 Феномен білої сукні: як хмельничани створили весільний бізнес світового рівня 17:33 У міськраді провели сесію. Основні рішення 16:25 Собівартість проїзду — до 28,63 грн. Ми отримали розрахунки хмельницьких перевізників 15:09 Хресна хода УПЦ із Кам’янця: чи мають вони на це дозвіл play_circle_filled 14:41 Фіксувала розвантаження військової допомоги для ЗСУ: хмельничанка отримала вирок 13:19 У Хмельницькому на пішохідному переході збили 52-річну жінку 12:54 Придбали дім для ВПО за завищеною ціною: на Хмельниччині судитимуть посадовців міськради 11:44 У Славуті попрощалися з 56-річним воїном Андрієм Рижуком 11:01 Із Німеччини екстрадували обвинуваченого в крадіжках на Хмельниччині 10:29 На Тернопільській ускладнений рух транспорту: як довго триватимуть роботи 09:38 На Славутчині двоє чоловіків погрожували поліцейським автоматом: їх затримали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up