11-річний Артем хворий на рак. Хлопчик сподівається на допомогу хмельничан

11-річний Артем хворий на рак. Хлопчик сподівається на допомогу хмельничан
  • Більше двох років Артем Шаткевич бореться зі страшною хворобою.
  • У хлопчика виявили гострий лімфобласний лейкоз. 
  • На операцію та хіміотерапію потрібно 175 тисяч доларів. Поки вдалося зібрати лише 22 тисячі. 
  • Артем все ще сподівається на допомогу небайдужих хмельничан. 

У 2015 Артему Шаткевичу поставити страшний діагноз - гострий лімфобласний лейкоз. З тих пір лікарі боряться за життя хлопчика. 11-річний Артем увійшов у стан ремісії і його підтримували хіміотерапіями. Та після останнього походу до лікаря батькам повідомили, що у хлопчика стався ранній рецидив. Йому потрібно ще 5 курсів хіміотерапії та пересадка кісткового мозку. 

Артема погодилася лікувати турецька клiнiка Medical Park в Стамбулi. Для того, щоб врятувати життя 11-річного хлопця, у якого ще все життя попереду, потрібні 120 тисяч доларів на операцію та 55 тисяч доларів на хіміотерапію. Така сума для сім'ї Артема є непідйомною, тому батьки і сам хлопчик благають допомоги у хмельничан. 

- Стан Артема коливається. Одного дня йому стає краще, іншого стає гірше. Операція потрібна терміново. Зараз зібрали трохи більше 22 тисяч доларів, але починати курс хіміотерапії без повної оплати у лікарні не хочуть. Остання надія на небайдужих людей, - розповідає волонтер БФ "Подих надії нації" Тетяна Юзепчук. 

Реквізити для допомоги:

  • ПриватБанк(для ГРН):5168 7573 3762 9705 Шаткевич Наталія Іванівна (мама)
  • ПриватБанк (для USD): LiqPay 4149 6293 9346 0779 Шаткевич Наталія Іванівна
  • ПриватБанк (для EUR): LiqPay 4149 6293 9351 5192 Шаткевич Наталія Іванівна
  • ПриватБанк (для RUB): LiqPay:4149 6293 9346 1108 Шаткевич Андрій Олександрович (батько)
  • PayPal : [email protected] (вказуйте для Артема)
  • Р/р ‎26002052416371 в ПАТ «Приват банк», МФО 315405 отримувач БФ «ПОДИХ НАДІЇ НАЦІЇ» ЄДРПОУ/ДРФО ‎39652366 Призначення: благодійна допомога ДЛЯ Шаткевичу Артему

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Руслан

    За оздоровлением от онкологических и хронических заболеваний новым методом предупреждения и уничтожения рака советую обратится в ЧП “Международный оздоровительный центр “ПИМ” город Хмельницкий улица Каменецкая 94.

    Сайт Центра http://www.mocpim.com/

    На сайте есть контакты Центра.

    Оздоровительная Программа “Возвращение Здоровья от раковых и хронических болезней” состоит из 4 курсов. Приём 24 недели. Аналогов в Украине и в других странах нет.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Погода зміниться: прогноз на 26 листопада для Хмельниччини 20:53 Графік відключень світла на 26 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:03 У Хмельницькому патрульні розшукали водіїв маршруток, які порушували ПДР (ВІДЕО) 19:32 У Хмельницькому завтра попрощаються із військовим Сергієм Рабошуком Від читача 12:37 Шахраї масово продають фальшиві водійські посвідчення від імені МВС у Telegram 19:01 На Хмельниччині затримали іноземку, яку роками розшукували за торгівлю дітьми 18:35 Планові відключення світла у Хмельницькому на 26 листопада (АДРЕСИ) 18:01 На щиті — військові з Хмельниччини: Гундич Роман, Ліневський Руслан, Підлипчук Ростислав, Поліщук Анатолій, Самойленко Олександр 17:36 Скільки заробляють медзаклади Хмельницького на оренді та хто займає найбільші площі 17:14 Робота від Хмельницького ТЦК та СП: які вакансії пропонують 16:48 Хмельничан просять не зливати жир у каналізацію: пояснили чому 16:14 У Хмельницькому попрощалися з 29-річним добровольцем Олегом Романюком 15:41 Курячі яйця дорожчають. Порівнюємо ціни у Хмельницькому 15:04 На Хмельниччині зросла кількість хворих на ГРВІ та COVID-19 14:36 Житель Хмельниччини загинув у ДТП з фурою на Вінниччині 14:01 У Хмельницькому попрощалися з воїном Сергієм Седзюхом: був єдиним сином і батьком двох дітей 13:18 1000 доларів за безкарність: на Хмельниччині затримали пʼяного водія 12:41 Де хмельничани шукають собі пару під час війни (ОПИТУВАННЯ) photo_camera 12:27 У Славуті на "зебрі" збили 31-річну жінку 11:53 Із ножем погрожував поліцейським: на Хмельниччині затримали чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up