15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів
golosgromadu.info
  • Кожен покупець має знати, на що він має право і на що може розраховувати.
  • День захисту прав споживачів відзначають з 1983 року.

Щорічно 15 березня відзначають Всесвітній день захисту прав споживачів. Свято з'явилося в календарі у 1983 році.

Чому саме 15 березня? Ця дата не випадкова, адже саме цього дня у 1962 році американський президент Джон Кеннеді прийняв  "Білль про права споживачів". До основних з них належать: право на безпеку, на інформацію, на вибір на захист своєї думки.

До слова, на загальносвітовому рівні права споживачів захищає Міжнародна Організація Споживчих товариств "Consumer International", до якої сьогодні входить понад 200 національних державних, громадських, регіональних організацій. В Україні захистом прав споживачів займається Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 червня 21:01 Хмельниччину й далі накриватиме спека: погода на 30 червня 20:24 Відключення світла у Хмельницькому 30 червня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 19:41 «На щиті» — воїни з Хмельниччини: Олександр Бегдай, Володимир Холод та Сергій Якимов Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:16 У Хмельницькому створять безбар'єрний маршрут від проспекту Миру до Соборної 18:42 У Хмельницькому 5 липня змінять маршрути громадського транспорту: перелік 18:15 Прихильницю УПЦ Кохановську відлучили від церковного життя 17:39 У Райковецькій колонії зареєстрували шлюб 17:02 На кордоні затримали жителя Хмельниччини, який вів чоловіка через гори 16:21 Синоптики попередили про грозу на Хмельниччині 29 червня 16:10 Експрес-відновлення серед тижня: де відпочити неподалік від Хмельницького та не випадати з роботи (новини компаній) 15:45 У підземці біля «Либідь Плази» встановлять ліфт для людей з інвалідністю 15:02 На Хмельниччині потонули двоє чоловіків: один із них — у Південному Бузі 14:39 Понад 53 млн грн збитків: на Хмельниччині викрили масштабну земельну аферу 14:04 У Хмельницькому та області аварійні відключення світла через спеку 13:26 На Хмельниччині викрили схему розтрати коштів на житло для дітей: четверо підозрюваних 12:55 Навіки 24 роки: у Хмельницькому попрощалися із Артемом Круком photo_camera 12:30 На Хмельниччині спека посилиться до +40°: фіксують температурні рекорди 12:12 На Хмельниччині заборонили відвідування лісів на період аномальної спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up