30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду

30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду
  • Місто замітає снігом, а комунальні служби працюють в посиленому режимі. 
  • Тим часом, у травмпункті фіксують переломи через ожеледицю і слизькі дороги. 
  • Скільки хмельничан постраждали?

Продовжує засипати снігом, а нічний мороз вже на ранок перетворює дорогу на скло. Біля будинків розкидають пісок комунальники, а десь слизький тротуар чи «зебра» стають смугою перешкод. 

Хмельничанка Валентина розповідає, що минулого ранку ледь не стала пацієнтом травмпункту. Дорогу вдень розтопило, а вночі і під ранок все покрилось тонкою кіркою. 

– Я йшла Молодіжною до пішохідного і впала на спуску. Дорога – скло. На щастя, вдало приземлилась на сумку, а то перелому передпліччя було б не уникнути. Дуже страшно і небезпечно, краще зайвий раз не ходити, – каже 58-річна жінка. 

На дорогах Хмельницької громади наразі чергує 20 одиниць техніки, які розчищають дороги і вулиці від снігу. 

Працівники комунальних підприємств, як от двірники, посипають прибудинкові території піском, а також розчищають сходи і доріжки. 

Через складні погодні умови в місті зросла кількість звернень до травмпункту. Там працюють у штатному режимі. Традиційно, зранку «ажіотаж», після обіду – звернень менше. 

За минулий тиждень було понад 350 травмованих на вулиці. 

Як розповідають журналістці vsim.ua медики,  переломів серед хмельничан – найбільше. Переважно це верхні і нижні кінцівки. 

– Зранку було багато пацієнтів. Лише за сьогодні до міського травмпункту звернулось близько 30, які отримали травми на вулиці. Більшість з них – це переломи рук і ніг. Страждають переважно люди старшого віку, – кажуть журналістці у травмпункті. 

Яка кількість постраждалих?

Точної кількості пацієнтів за сьогодні поки не озвучують, адже день ще не завершився. За минулі дні статистика травмованих на вулиці така:

  • 6 січня –  32 постраждалих, з яких 11 переломів
  • 5 січня – 27 постраждалих, з яких 22 переломи
  • 4 січня – 34 постраждалих, з яких 17 переломів. 

А про ситуацію на дорогах Хмельниччини, читайте за посиланням: ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини

Читайте також:

За 4 мільйони оновили травматологію у міській лікарні Хмельницького

Графік відключень газу в Хмельницькому на січень (АДРЕСИ)

У Хмельницькому з’явився новий автобусний маршрут

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Гріша Ленідов
    А це часом  не ці   "чорні травматологи" по вечорам спеціально  поливають  водою   ступеньки і бардюри в дворах і  біля зупинок щоб у них було більше клієнтів і ціни виросли на їхні послуги?!

keyboard_arrow_up