5 років в'язниці. На Хмельниччині за ДТП з двома загиблими засудили водія

5 років в'язниці. На Хмельниччині за ДТП з двома загиблими засудили водія
Фото ГУ Національної поліції Хмельницької області
  • Чоловік не впорався з кермуванням та в'їхав у дерево.
  • Двоє його пасажирів загинули.  

Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 серпня минулого року біля села Жердя Чемеровецького району. Водій "ВАЗ-2110" допустив з’їзд з дороги. Внаслідок чого автомобіль зіткнувся з деревом. У результаті загинуло двоє людей, а ще двоє, серед них і водій, травмувалися. 

Справу передали до суду. Водій свою вину визнав, він розкаявся та активно сприяв розслідуванню. 40-річного чоловіка визнали винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху (частини 3 статті 286 Кримінального кодексу України). Йому призначили покарання у виді 5 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Також суд стягнув на користь потерпілої – дружини загиблого у ДТП чоловіка – 100 тисяч гривень моральної шкоди. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

  • "Враховуючи особу обвинуваченого, зокрема є раніше судимим, обставини, що пом'якшують покарання, які істотно знижують ступінь тяжкості скоєного злочину, суд вважає, що необхідним і достатнім покаранням для виправлення обвинуваченого є покарання у вигляді позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами — в межах санкції ч. 3 ст. 286 КК України", – зазначається у вироку.

Слід зазначити, що вирок може бути оскаржений в апеляційному суді. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Олександр Бойко
    Отже через 3 роки буде на зоні мати можливість керувати авто. Законодавці  у вас розум є? Тут молодому поляку за відібраний телефон світить 12 років. Вчора було в телевізійній програмі. То що він не винен то інша справа
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:36 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалили? photo_camera 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини Від читача 09:37 Кіберпростір під прицілом: чому дітям потрібна цифрова обережність 18:10 На Хмельниччині попрощалися із поліцейським Іваном Борищуком photo_camera 17:31 У Нетішині новий начальник поліції: що про нього відомо 16:48 У Хмельницькому судили жінку, яка гантелями травмувала малолітнього сина: деталі 16:01 Систематично обкрадав магазини: полісмени затримали 26-річного хмельничанина 15:14 Сама прийшла додому: знайшли Вікторію Руденко, яка зникла у Хмельницькому 14:29 На Хмельниччині судитимуть очільника управління Держпраці та директорку підприємства 13:44 Комунальники відновили світлофор біля «Дитячого світу» 13:02 Депутат Хмельницької райради став рекордсменом України за кількістю біткоїнів 12:21 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: загинув 59-річний велосипедист 11:40 «Волонтерам потрібне приміщення»: хмельничани зібрались на акцію під міською радою (ОНОВЛЕНО) photo_camera 10:59 Напоїв неповнолітню та вчинив сексуальне насильство: судитимуть жителя Хмельниччини 10:21 ДБР вилучили «чорну скриньку» на місці падіння бомбардувальника Су-24М на Хмельниччині 09:35 ДТП на Бандери за участю мотоцикла: у поліції розповіли деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up