8 липня — День родини

8 липня — День родини
Фото ілюстративне
  •  Щиро вітаємо усіх хмельничан із святом. Бажаємо всім сім'ям щасливої долі та непохитних родинних стосунків.

За церковним календарем 8 липня вшановують святих благовірних князя Петра та його дружину Февронію. Їх православні вважають покровителями сім'ї та шлюбу. Тож не дивно, що у день їх пам'яті відзначають ще й День родини. Це свято є відносно молодим. Відзначають його в Україні з 2012 року. Відповідний Указ підписав Президент 30 грудня 2011 року. 

Родина для кожного з нас є надзвичайно важливою. Адже саме рідні завжди підтримають та порадіють успіхам близьких. Щиро вітаємо усіх з цим чудовим святом.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:19 Хуртовина і шквальний вітер: на Хмельниччині оголосили штормове попередження 18:27 Загинули військові з Хмельниччини: Ярослав Верховий, Андрій Данчишин, Радислав Назаришин, Олексій Хижавський 17:07 Обіцяють справжню зиму: погода на Новий рік у Хмельницькому 16:06 Тіло повернули під час репатріації. У Хмельницькому попрощалися з Олександром Колядою Від читача 10:13 Хмельницька митниця інформує 15:14 Вхід до громадських туалетів Хмельницького: огляд і ціни 14:42 Сім пожеж сталось на Хмельниччині за добу: що та чому горіло 14:25 Комбінований обстріл 27 грудня: на Хмельниччині є збиття 13:44 Знімала для рф академію, ВЧ і залізницю: як покарали школярку з Хмельницького 13:10 У Хмельницькому визначать володаря футзального Суперкубка play_circle_filled 12:02 10 добрих новин у Хмельницькому: склали підбірку за рік 11:02 Десять місяців чекали вдома: у Хмельницькому попрощалися з воїном Іваном Міняйлом 10:03 На Хмельниччині двічі оголошували тривогу: працювала ППО 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up