9 жовтня - Іоанна Богослова. Що не можна робити сьогодні

9 жовтня - Іоанна Богослова. Що не можна робити сьогодні
Фото: intermarium.com.ua
  • Сьогодні православні вшановують Іоанна Богослова, якого вважають заступником мандрівників та покровителем живописців.
  • До 9 жовтня селяни мають закінчити всі роботи в полі. У цей день не слід багато працювати та їсти деякі овочі.
  • А ще на Богослова варто уважно стежити за природою.

Сьогодні, 9 жовтня, відзначають день Івана Богослова. Його вважають наставником іконної справи та покровителем живописців. А ще Богослова шанують як Божого мандрівника, тож йому моляться перед подорожами. Вірять, що святий захистить мандрівників від нечистої сили на шляху. 

Наші предки вважали, що у першу половину дня на Богослова працювати можна, а в другу краще не працювати, бо це може розсердити святого. Також казали, що на Богослова не можна їсти часник й цибулю, бо будуть снитися мертві.

 

А ще 9 жовтня варто уважно слідкувати за знаками природи. Вважають, якщо цього дня тепла та сонячна погода - варто чекати дощового листопада. Коли на Івана дощ - в січні чекай відлиги. Якщо 9 жовтня на деревах залишилося досить багато листя - зима буде суворою. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:22 Катався на велосипеді й загубився: у Старокостянтинові розшукали 11-річного хлопчика 13:23 Викрала квіти з могили Героя: як суд покарав жительку Шепетівки 12:25 У Хмельницькому мікроавтобус збив жінку на парковці поштового відділення 11:29 Загинув на подвірʼї: на Хмельниччині жінка насмерть збила 90-річного вітчима Від читача 16:39 Кіберполіцейські Києва викрили шахрайський кол-центр 10:43 На Хмельниччині матерям трьох воїнів вручили держнагороди 09:30 На Хмельниччині вдова відсудила у ПФУ майже 200 тис грн недоотриманої пенсії чоловіка 21:01 Похолодання та сильний вітер: погода на Хмельниччині 4 липня 20:03 «ВЛК визнала придатним після інсульту»: у Хмельницькому попрощались із 44-річним Олександром Гарасем 19:02 На Хмельниччині жінка відсудила у Пенсійного фонду 86 тис грн пенсії батька 18:04 Загинуло четверо воїнів з Хмельниччини: хто вони 17:28 Збитки 164 тисячі гривень: на Південному Бузі спіймали браконьєрів з сітками 16:47 У Хмельницькому попрощалися із 38-річним захисником Максимом Глушком 16:06 Зняв білизну перед дітьми на майданчику: на Хмельниччині судитимуть чоловіка 15:25 росіяни пропонували гроші: на Хмельниччині юнак повідомив поліцію про спробу вербування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up