Біля Південного Бугу посадили 350 дерев

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев
У Хмельницькому з’явився молодіжний сквер. Біля пляжу висадили граби, дуби і калину. У перспективі на місці проводитимуть лекції й концерти.

- Активна молодь, представники громадських організацій вирішили започаткувати молодіжний сквер, молодіжний парк, - каже організатор акції Степан Кушнір. - Це пілотна назва, ми ще не визначилися. Зараз висаджуємо граби, спірею, калину, берізки, дуби. Сподіваюся, що у подальшому цей сквер оживе, що тут будуть проходити концерти, заходи, лекції. Це не буде класичний парк, з лавками і деревами. Ми побудуємо сцену, тут є амфітеатр, який дозволить людям розвиватися. Ініціатором є Хмельницкий молодіжний клуб розвитку, нас підтримала організація "Майбутнє через культуру". Долучилося дуже багато людей.

До справи взялися близько сотні людей - студенти, молодь, працівники міськвиконкому, депутати, громадські активісти. За словами організаторів, садити дерева прийшло більше людей, ніж вони очікували. Тому додатково довезли ще 50 саджанців дубу. Їх висадили уздовж дороги над пляжем.

Відео дня

- Ми не думали, що так багато людей прийде. Але добре, що наша молодь така активна. Вони хочуть створити відкритий вуличний університет. Хороша, цікава ідея. Корисна. По місту висадимо близько трьох тисяч дерев, - каже мер Хмельницького Сергій Мельник.

- Це була ідея ряду громадських організацій, і ми залюбки її підтримали, - каже керівник Подільського молодіжного об'єднання "В майбутнє через культуру!" викладач ХУУП Денис Монастирський.  - Сьогодні ми посадимо цей молодіжний сквер, а у майбутньому сюди прийдуть наші діти. Через річку знаходиться Комсомольський парк, зараз він імені Чекмана. Чому Комсомольський - а його також фактично заснувала молодь. Таких ініціатив дуже мало, і сьогодні до цього долучилися студенти різних вузів - це і ХНУ, і ХУУП, і "Україна"... І я вірю, що ці люди, які сьогодні взяли на себе за це відповідальність, збережуть це. 

Пропонуємо переглянути фоторепортаж:

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №1 на сайті vsim.ua

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №2 на сайті vsim.ua

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №3 на сайті vsim.ua

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №4 на сайті vsim.ua

 

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №5 на сайті vsim.ua

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №6 на сайті vsim.ua

Біля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №7 на сайті vsim.uaБіля Південного Бугу посадили 350 дерев, фото №8 на сайті vsim.ua

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (30)
  • Anonymous
    Добре, що молодь висадила дерева. Як бы ще прививали молоді культуру, щоб в тому сквері , коли він вирасте, не траба кидати сміття......
  • Anonymous
    Там також були студенти з пед. академыъ!!!
  • Anonymous
    блін задрали: перед монітором сидіти і казати які "всі погані а я такий ангел " - герої . то потрібно було вийти в суботу на суботник і показати себе героєм у справі, хоча б декілька зібраних бумажок власними руками вже принесли б якусь користь місту. та по барабану що той сквер через рік засохне і про нього всі забудуть, головне що щось робилось. за такою логікою то нам і народжуватись на потрібно, - А навіщо, все одно потім помирати.
  • Anonymous
    стільки негативу напевно через те що мер вже набрид своєю бездіяльністю. а акція добра, може там колись буде гарний парк, молодці.
    Anonymous reply Anonymous
    з іншого боку Бугу завалилася і впала і річку набережна. мер, ти де?

keyboard_arrow_up