Всім Хмельницький
Всім Хмельницький - Всі Статті (12486)

Телерадіомайстерня на Прибузькій спалахнула близько восьмої вечора 9 грудня. Дим з четвертого поверху помітили перехожі. Вони викликали рятувальників.

До Хмельницького завітав лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Політик спілкувався з місцевими жителями, зокрема з підприємцями на речовому ринку. Обговорювали питання економіки, політики, згадали про Майдан й про втрату Криму.

Свято засноване в 1993 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Воно швидко знайшло своїх прихильників по всьому світу.

Протягом усього дня у Хмельницькому буде триматися хмарна погода. З самого ранку йтиме сильний дощ, під вечір його змінить дощ із грозою. Температура повітря вночі + 12° С, вдень від + 10° С до + 17° С.

Через приєднання новозбудованого водогону у деяких будинках міста тимчасово відключать воду.

Світло відключать через ремонтні роботи.

Фрілансери – це люди, не зобов'язані постійною роботою в одній компанії. Вони можуть поєднувати зайнятість, самостійно встановлювати графік роботи і свою трудову завантаженість.

Протягом усього дня в Хмельницькому буде триматися хмарна погода з сильним вітром. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора. Температура повітря вночі + 8° С, вдень від + 10° С до + 16° С.

Світло відключать через ремонтні роботи.

Про свій вихід з Хмельницької обласної організації «Хмельниччина. Самооборона і контроль» її керівник Юрій Смаль заявив під час прес-конференції. Новим очільником він бачить начальника штабу Віктора Данилевського.

keyboard_arrow_up