Біля Війтівців ремонтують дорогу: що уже зробили

Біля Війтівців ремонтують дорогу: що уже зробили
  • На ділянці дороги, що веде до курортного Сатанова, кипить робота.
  • Що запланували зробити та що вже встигли.
 

На автодорозі Р-48 біля Сатанова тривають ремонтні роботи. Тут уже влаштовано маже 20 кілометрів нижнього шару нового асфальтобетонного покриття. Про це повідомили у САД області.

  • "Роботи тривають одразу на двох напрямках дороги. На сьогодні, підрядником вже відфрезеровано майже 20 км існуючого покриття на ділянці від смт. Війтівці у напрямку смт. Сатанів. Також, влаштовано близько 20 км нижнього шару нового асфальтобетонного покриття на ділянці від смт. Війтівці у напрямку с. Базалія", - повідомили у службі автодоріг.

В результаті проведення ремонтних робіт, тут буде влаштовано два нові шари асфальтобетонного покриття, зупинки маршрутного транспорту із заїзними "кишенями", з’їзди, дорожню розмітку та нові дорожні знаки.

Рух автотранспорту на ділянці ремонту не закритий. Як проходить ремонт можна глянути у відео за посиланням.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Woddy Quier
    Вчора їхав там. Хоч би 5 км було зроблено. Відфрезеровано ще 5. Рапортують про 20...
  • Анонім
    Все для людей, щоб їздили відпочивати у Сатанів. Ліс також вже огородили від аборигенів. Потім знищать Кренциглів. Так що громадяни Ізраїлю будуть задоволені.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 8 січня 20:02 Хуртовина і похолодання: погода на Хмельниччині 8 січня 19:29 На Хмельниччині проведуть обмежене полювання на дикого кабана 18:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 17:57 Соцзахист в новому бюджеті Хмельницького: на що передбачили 630 мільйонів 17:05 У Хмельницькому 10 рятувальників гасили пожежу квартири play_circle_filled photo_camera 16:13 Сім годин — максимум: у «Хмельницькобленерго» пояснили рівномірність графіків 15:52 Із дронами та ДСНС: у Хмельницькому понад тиждень шукають собаку Беллу play_circle_filled 15:25 Попрощалися із хмельничанином Володимиром Калініченком, який вважався безвісти зниклим 14:55 Двом хмельничанкам хочуть надати звання «Мати-героїня» 14:29 Висадив пасажирів на проїжджій частині: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса (ВІДЕО) play_circle_filled 13:44 На Хмельниччині збільшили кількість маршрутів для здачі практичного іспиту з водіння 13:06 30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду 12:41 ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини 12:05 Схопила за волосся і вдарила об одвірок: суд переглянув вирок жительці Летичева 11:37 Реєстраторку із Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею за 2,4 мільйона 11:15 На двох вулицях у Хмельницькому не буде води 7 січня 10:38 Був під ураженням дрона: на війні загинув поліцейський з Шепетівки 10:04 У Кам’янці-Подільському на «зебрі» збили жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up