Бив дружину на очах у дітей. Ярмолинчанина судили за домашнє насильство

Бив дружину на очах у дітей. Ярмолинчанина судили за домашнє насильство
Ілюстративне фото
  • Чоловік ображав та погрожував співмешканці та її родичам.
  • Жінку він бив та тягав за волосся, при чому на очах у чотирьох дітей.

Події відбувалися 12 липня цього року у селищі Ярмолинці. Того дня 31-річний чоловік ображав нецензурною лайкою та погрожував розправою співмешканці, її матері та родичці. Крім того, фактичну дружину він вдарив та тягав за волосся. Свідками насильства стали четверо дітей жінки, яким було від трьох місяців до чотирьох років.

Того ж дня ярмолинчанин нецензурно лаявся та чіплявся до відвідувачів у місцевому магазині. Теж саме він робив у лікарні, коли йому проводили огляд на стан сп'яніння. Поліцейські винесли чоловік терміновий заборонний припис, на який чоловік дав згоду розпискою. Відтак він проігнорував вимоги правоохоронців, не повідомив місце свого тимчасового перебування та наступного дня, 13 липня, знову вчинив домашнє насильство стосовно фактичної дружини на очах у дітей.

Ярмолинецький районний суд визнав чоловік винним у повторному домашньому насильстві та дрібному хуліганстві. Призначене Фемідою покарання — 10 діб адміністративного арешту. Про це сьогодні, 28 вересня, повідомили на сайті Хмельницького апеляційного суду.

Відео дня

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ирина Курносикова

    Цікаво, якою мовою він спілкується🤔
    Бо україномовні не можуть бути поганими, ні-ні

keyboard_arrow_up