Блискавка влучила в будинок у Шепетівському районі

-
Це трапилось в селі Білеве.
-
А всього минулої доби в області сталося 6 пожеж.
Впродовж минулої доби в Хмельницькій області трапилось 6 пожеж. Нагадаємо, в Укргідрометцентрі оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки на неділю.
В управлінні з надзвичайних ситуацій розповідають, що горіли житлові будинки, господарчі споруди та екосистеми.
У селі Білеве Шепетівського району спалахнув житловий будинок. Рятувальники зазначають, що причиною пожежі став удар розряду блискавки.
Ізяславські вогнеборці загасили пожежу, проте згоріло покриття, пошкоджено перекриття та речі домашнього вжитку, а також покриття та перекриття господарчої споруди.
У селі Чернелівка також загорівся житловий будинок, а в селі Кульчинки – господарча споруда.
Тричі вогнеборці виїжджали на гасіння пожеж на відкритих територіях. Через підпали горіли екосистеми поблизу сіл Велика Калинівка та Білецьке Хмельницького району, а також за межами села Довжок Кам’янець-Подільського району.
Нещасних випадків на пожежах не було. Нагадаємо, минулої доби в області трапилось 9 пожеж.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.