Борг — майже 300 тисяч: 14 хмельничанам відключили водовідведення через несплату

- Після цього частина з них погасили борг.
У Хмельницькому діє система відключень боржників, які певний час не сплачують за послуги водоканалу. Так, без водовідведення у листопаді залишились 14 абонентів. Вони вчасно не платили за надані послуги.
Про це повідомили Хмельницькводоканалі.
В установі розповіли, що загальна сума, яку заборгували споживачі за водовідведення за минулий місяць – 292 194,72 гривень.
Найбільшим боржником в обласному центрі став мешканець вулиці Прикордонників, який завинив 153 701,68 гривень.
Через нестачу коштів з кожним днем підприємству стає важче працювати, зізнаються комунальники. Тому і відключають послуги, аби замотивувати хмельничан платити. Також зазначають, що відключення від водопостачання – це не лише незручності, а й додаткові витрати на повторне підключення (1360,67 гривень).
Відтак, після відключення 4 абоненти одразу погасили свої борги та знову користуються послугами водоканалу.
Для повторного підключення потрібно прийти на офіс підприємства по вул. Водопровідна, 75/1. Там написати заяву, проплатити за послуги підключення, а також погасити заборгованість. Це можна зробити на місці в касі, через термінал «Приватбанку» або ж використати смартфон.
Ще один споживач уклав договір рестуктуризації, так само зробили і двоє споживачів, яких від'єднали від послуг ще минулого місяця, кажуть у водоканалі.
Згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги» хмельничани можуть укласти договір на реструктуризацію боргу. Одразу потрібно сплатити 30% заборгованості.
— Це реструктуризація боргу. Людина може взяти відстрочку на півроку-рік, дивлячись яка сума боргу і яке фінансове положення в людини. Багато є таких, які повиїжджали за кордон, прописано 4 особи, лічильника немає, нарахування йде, людина не звернулася вчасно до нас. Тому якщо така ситуація — йдемо людям на поступки, — пояснюють у «Хмельницькводоканалі».
Повертатимуть водопостачання боржникам протягом 5 робочих днів. Такий термін передбачає законодавство. Водночас в «Хмельницькводоканалі» уточнили - стільки чекати не доведеться: воду дадуть за лічені години. Головне, щоб це був робочий день.
Щоб уникнути непередбачених витрат і забезпечити водопостачання та водовідведення у своїх домівках, достатньо вчасно оплачувати рахунки за водопостачання та водовідведення.
Читайте також: Чи вимикатимуть світло 17 грудня на Хмельниччині: в «Укренерго» розповіли
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Анатолій
Анатолій
Tereshenko reply Анатолій
Tereshenko
А водоканал нехай розбереться з врізками, де лічильник там і врізка.
Тамара Олійник reply Tereshenko