COVID-19 на Хмельниччині: за добу померли п’ятеро пацієнтів, захворіло дві сотні

COVID-19 на Хмельниччині: за добу померли п’ятеро пацієнтів,  захворіло дві сотні
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині підтвердили 203 нових випадки COVID-19.
  • За добу померли п'ятеро пацієнтів в області. 

На Хмельниччині ще у 203 осіб діагностували COVID-19. Також стало відомо про нові смертельні випадки від хвороби. Про це інформують у пресслужбі обласної державної адміністрації станом на 19:00. Де саме виявили хворих:

  • 20 - Дунаєвецький район
  • 18 - м. Кам’янець-Подільський
  • 18 - Ярмолинецький район
  • 16 - м. Нетішин
  • 16 - Теофіпольський район
  • 16 - Красилівський район
  • 15 - Волочиський район
  • 15 - м. Хмельницький
  • 14 - Чемеровецький район
  • 12 - м. Славута
  • 11 - Летичівський район
  • 6 - Городоцький район
  • 4 - Деражнянський район
  • 3 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 3 - Новоушицький р-н
  • 3 - м. Шепетівка
  • 3 - Віньковецький район
  • 2 - м. Старокостянтинів
  • 2 - Полонський район
  • 2 - Славутський район
  • 2 - Старосинявський район
  • 1 - Ізяславський район
  • 1 - Старокостянтинівський р-н.

Наразі ще лікується 1840 осіб, з яких 450 пацієнтів перебувають у стаціонарі, а 1390 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 88 дітей і 134 медиків. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах по області, що надають допомогу хворим з COVID-19, складає 59,1%.

Всього на Хмельниччині одужали вже 1758 осіб, тобто 47,9% від підтверджених випадків. Станом на вечір 9 вересня одужало ще 50 пацієнтів.

Як повідомляють в ОДА, за добу померли п'ятеро мешканців області. Що про них відомо:

  • 72-річний чоловік з Хмельницького, лікувався в інфекційній лікарні.
  • чоловік з Хмельницького району, лікувався амбулаторно, діагноз підтверджено посмертно.
  • 58-річна жінка з м.Кам'янець-Подільський, вихователь ДНЗ.
  • 71-річний чоловік з Хмельницького, діагноз підтверджений посмертно.
  • 61-річний чоловік з м.Кам'янця-Подільського, діагноз підтверджено посмертно.

Від початку пандемії у Хмельницькій області вже зареєстровано 3668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Андрей Фурман
    Напевно ні.
  • Валентина Слободян
    Цікаво,а ті хворі,що лікуються від Ковіду в стаціонарі в мед.закладі МВС рахуються?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:39 Камери зафіксували бійку в центрі Хмельницького: що кажуть в поліції play_circle_filled 14:59 У Кам’янці п’яний водій зіштовхнувся з маршруткою: деталі 14:04 Затримали хмельничанина, підозрюваного у сексуальних домаганнях до дітей 13:05 На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який ґвалтував свою малолітню падчерку Від читача 11:31 Цифровий слід у мережі: чому важливо берегти персональні дані 12:02 Зеленський призначив суддю на Хмельниччині 11:23 На Кам’янеччині в комунальну власність повернули 50 гектарів землі 10:46 У Хмельницькому військовий погрожував ножем поліцейським: суд виніс вирок 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 Аварійні відключення світла у Хмельницькому триватимуть до 20:00 (АДРЕСИ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Місцями грози: погода на Хмельниччині 3 червня 20:30 Екобус у Хмельницькому: графік стоянок у червні 20:03 Планові відключення світла у Хмельницькому 3 червня: графік 19:39 На Хмельниччині попрощалися з 24-річним захисником Віталієм Мосійчуком 19:02 ДТП біля Хролина забрала життя двох людей: водієві загрожує 10 років 18:38 Їм було 36 та 22 роки: у Хмельницькому попрощаються з двома воїнами 18:01 Смертельна ДТП у Кам’янці-Подільському: апеляційний суд підтвердив вирок водієві 17:22 Скільки заробляють на Хмельниччині: найбільш і найменш оплачувані професії 17:05 Філософія затишку: чому «КомфортБудПлюс» будує не просто будинки, а майбутнє ваших родин (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up