COVID-19 в Україні. Хто найчастіше хворіє та помирає від коронавірусу

COVID-19 в Україні. Хто найчастіше хворіє та помирає від коронавірусу
Фото ілюстративне
  • Більш ніж половина усіх летальних випадків від COVID-19 в країні припадає на людей пенсійного віку.
 

В Україні найчастіше хворіють на COVID-19 люди пенсійного віку. Також найбільша частка летальних випадків від хвороби серед людей старше 60-ти років. Про це він повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарній лікар України Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу 18 травня.

  • "Найбільша кількість випадків захворювання коронавірусною хворобою зареєстровано в нас у віковій групі "60 +". Загалом у цій групі захворіло на сьогоднішній день 4 тисячі 370 осіб. Це 24% від усіх захворівших", - сказав він.

Також він зауважив, що 66% усіх летальних випадків від COVID-19 в Україні зареєстровано серед людей старше 60 років. Більшість із померлих цієї вікової групи мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок і легень, а також у деяких осіб були поєднані захворювання.

Ляшко наголосив, що люди віком за 60 років є найбільшою групою ризику, і саме  тому в постанові про карантин ці люди потрапляють під самоізоляцію.

Читайте також:

МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон в Україні

Мама безхатьків зникла, а дітей з інтернату тестують: що відомо про випадок COVID-19 у Полонному

В Хмельницькій інфекційній лікарні 58 хворих на COVID-19: ранкова статистика по країні

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:36 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:07 «На щиті» повертаються 5 захисників з Хмельниччини: імена 18:24 Забрав паспорт і вимагав повернути вигаданий борг: полісмени затримали 44-річного хмельничанина Від читача 11:31 Цифровий слід у мережі: чому важливо берегти персональні дані 17:43 У Хмельницькому попрощалися із Юрієм Жуковським та Олександром Заволодьком 17:00 4 червня у мікрорайоні Ракове можливі затримки у русі тролейбусів 16:20 У яких будинках в Хмельницькому в червні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) 15:39 Камери зафіксували бійку в центрі Хмельницького: що кажуть в поліції play_circle_filled 14:59 У Кам’янці п’яний водій зіштовхнувся з маршруткою: деталі 14:04 Затримали хмельничанина, підозрюваного у сексуальних домаганнях до дітей 13:05 На Хмельниччині судитимуть чоловіка, який ґвалтував свою малолітню падчерку 12:02 Зеленський призначив суддю на Хмельниччині 11:23 На Кам’янеччині в комунальну власність повернули 50 гектарів землі 10:46 У Хмельницькому військовий погрожував ножем поліцейським: суд виніс вирок 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 Аварійні відключення світла у Хмельницькому триватимуть до 20:00 (АДРЕСИ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 3 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up