Демонтаж реклами, економія та грант: основні рішення хмельницького виконкому

Демонтаж реклами, економія та грант: основні рішення хмельницького виконкому
Фото зі сторінки Хмельницької міської ради
 • Дізнавайтеся, що вирішив виконком і як це вплине на громаду.

Низку важливих рішень ухвалили 23 лютого під час засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Розглянули загалом 43 питання порядку денного. Усі пов’язані із необхідністю життєзабезпечення громади.

Серед ключових - рішення, пов’язане зі заходами ефективного розпорядження коштами платників податків, бюджетом громади на 2023-ий, зазначають у мерії.

Відео дня

«Це заходи економії, ефективного використання, а також необхідні для наповнення додатково нашої дохідної частини, - пояснює міський голова Олександр Симчишин. - Заходами передбачено, що впродовж 2023 року, у випадку якісної ефективної роботи всіх відповідальних структурних підрозділів, ми зможемо додатково наповнити дохідну частину на 53 млн грн, а також 21 млн грн заощадити внаслідок ефективної роботи з коштами, ефективного управління майном, земельними ресурсами тощо».

Окрім того члени виконкому

 • виділили одноразову матеріальну допомогу для різних категорій населення. П'яти родинам безвісти зниклих військових виділили по 50 тис. грн. Станом на сьогодні уже більше 60-ти родин отримали таку допомогу.
 • 126 мешканців громади отримали одноразову допомогу на загальну суму 520 тис. грн. Це поранені учасники російсько-української війни, родини загиблих, родини з дітьми, які потребують дороговартісного лікування.
 • погодили отримання гранту в розмірі 700 тис. євро, а це приблизно 26 млн грн, на термомодернізацію одного з навчальних закладів. Це грант спільно з корпорацією «НЕФКО».
 • передали гуманітарну допомогу - 5 високопрохідних автомобілів для кількох військових частин, які захищають Україну і базуються на території Хмельницької громади.
 • ухвалили рішення пов’язане з демонтажем зовнішньої реклами. Понад сто елементів різної форми, виду реклами підлягають демонтажу, тому що суперечать положенням та нормативним документам, якими керується встановлення зовнішньої реклами на території громади.
 • визначили кілька перевізників на маршрутах №15 та №35.
 • ухвалили програму з розвитку комунального підприємства «Спецкомунтранс», яка передбачає оновлення техніки, сміттєвих майданчиків.

«Уперше прийняли програму розвитку КП «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2,5 млрд грн. В рамках програми передбачено питання модернізації, заміни мереж, будівництво когенераційних установок, різноманітних елементів, аби ще якісніше забезпечувати теплопостачання мешканців громади, в тому числі і в умовах воєнного стану», - резюмував Олександр Симчишин.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
 • Андрей Кузнецов

  Скоротiть заступникiв, будуть кошти на дрони для ЗСУ

keyboard_arrow_up