Десятки байкерів проїхали вулицями Хмельницького (ФОТО, ВІДЕО)

- Із Ужгорода до нашого міста виїхали 30 байкерів.
-
Там стартував “Мотопробіг єдності”.
-
Він завітає у 57 містах України.
Десятки байкерів зупинились на майдані Незалежності в Хмельницькому. Вони з державними стягами та прапором Криму планують подолати близько 5 тисяч кілометрів. Стартував мотопробіг на Закарпатті. Кінцева зупинка буде на острові Хортиця, поблизу Запоріжжя. Учасники акції за 14 днів проїдуть усі області України й завітають в 57 міст.
Мета мотопробігу - підтримка ідеї збереження цілісності України. При цьому обов’язкова умова для учасників, які представляють різні міста - політична та рекламна символіка в мотопробігу заборонені.
Сьогодні, у четвер 22 липня, в байкери четвертий день в дорозі. У них на багажниках намети, вода, дощовики, казанки та їжа. Вони вже побували в Ужгороді, Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Кам’янці-Подільському та Хмельницькому. З нашого міста рушили у бік Вінниці.
Мотопробіг відбувається вп’яте. Цього року маршрут довший, ніж попередні роки. Планують побувати в понад 50 містах і містечках.
Організатор заїзду Микола Спірідонов у коментарі “Суспільне. Закарпаття” повідомив, найбільша кількість учасників була в 2019 році - 1 000 осіб. А в понеділок було лише 30 байкерів, але долучаються приблизно по 50 водіїв у кожній області.
- Після Хмельницького буде Вінниця, Житомир. Далі Київ, Чернігів, Суми, Полтава, Дніпро. Змійкою їдемо. Ніякої мети більше немає, крім єднання байкерського суспільства, єднання всіх. Заборонені будь-які політичні прояви, які тільки можуть бути. У нас є прапор України, який ми веземо. Кримський татарин везе свій, тому що я вважаю, що Крим – це Україна, – розповів Микола Спірідонов
Серед байкерів - Арсен Тартан, він родом із Євпаторії. Кримськотатарський прапор належить саме йому. Чоловік їде від початку маршруту, з Ужгорода.
- Візуалізація моєї позиції, що Крим - це Україна, що Україна єдина. Дуже символічно, що так сталося, що прапори двох народів (українського і кримськотатарського) подорожують поряд усією країною. Звичайно, хочеться іноді додому. Мама в Києві. Так, як вона член Меджлісу і тримала позицію, їй там жити просто не дали. А інші рідні, однокласники - всі там в Криму, тобто все життя там насправді, - казав перед початком пробігу Арсен Тартан у коментарі “Суспільне. Закарпаття”.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.