Анастасія СБРОДОВА
Анастасія СБРОДОВА
+30975637420
Анастасія СБРОДОВА - Всі Статті (58)

Сьогодні збірна України зіграла з Північною Македонією. Транслювали Євро-2020 у Молодіжному парку. Туди зійшлось кілька сотень хмельничан. Ми для вас зібрали найяскравіші кадри.

Під Будинком рад зібрались мітингувальники.  Більшість з Дунаєвеччини. Депутати до них не вийшли. Що вимагали - читайте в матеріалі.

Яка ціна в плацкарті, купе та люксі? З якого дня є квитки на ваш поїзд? Скільки часу будете в дорозі та у які дні курсує поїзд? Зібрали для вас відповіді на всі ці питання.

Хмельничан вакцинують препаратом «CoronaVac». В центрі вакцинації та біля нього вже зібралися сотні людей.

Джазовий фестиваль організували на стадіоні «Поділля». Для гостей працює фудкорт.

Свої перші фото міста зробив у 1962 році. Має 800 світлин, як змінювався Хмельницький за останніх 60 років. Його виставку відкрили в музеї історії міста.

На його спідометрі - 22 тисячі кілометрів. Він велосипедом об’їздив майже всю Україну, а Хмельниччину - вздовж та поперек. Ми з мандрівником Сергієм Зиськом склали для вас веломаршрути куди найкраще поїхати, що взяти з собою та з яких відстаней варто починати.

320 курсантів і 36 офіцерів академії підлягають розподілу. Вони самі обирають посаду та військову частину в якій служитимуть далі. На це впливає рейтинг за 4 роки навчання.  Ми побачили, як прикордонники обирають місце служби.

Сьогодні, 3 червня, Президент України вкотре відвідав Хмельницький. Зібрали для вас найцікавіші висловлювання.

Найдовший його рейс - понад 50 діб. У робочих поїздках - знайомства, подорожі, пригоди. Була й зупинка серця в пасажира. Про все це та інше розповів провідник з Хмельницького Владислав Бондар.

keyboard_arrow_up