Десятьох дітей заарештованої у Грузії хмельничанки Юлії Сусляк повернуть до України

Десятьох дітей заарештованої у Грузії хмельничанки Юлії Сусляк повернуть до України
  • У квітні в Грузії затримали українку із 10 дітьми. Слідчі стверджують, що Юлія Сусляк мала намір продати дітей на органи.
  • Наразі жінка перебуває під вартою.
  • Дітей найближчим часом повернуть до України.

37-річну хмельничанку Юлію Сусляк разом із 10 малюками затримали в Грузії. Жінку підозрюють в торгівлі дітьми.

І поки триває розслідування у цій справі, заручниками ситуації залишаються 10 діток. Їх  рідні  вимагали найшвидшого повернення до України. Окрім того, на нестерпні умови скаржиться і сама заарештована Юлія Сусляк.

Сьогодні, 5 червня, у Грузії українська делегація на чолі з уповноваженим президента з прав дитини Миколою Кулебою провела низку зустрічей, зокрема з грузинськими прокурорами, аби забрати до України дітей багатодітної родини Сусляк. Про це повідомляє ТСН.

Як наголошують, це вперше в українській історії стільки дітей опинились у заручниках через кримінальне провадження. 

Як зазначив Микола Кулеба у коментарі ТСН, наразі підготовлені необхідні документи, є відповідне розпорядження і уповноважена особа, яка готова прийняти дітей, є представники місцевих органів, є відповідна нота МЗС, а делегацію супроводжує Посол України. Після вивчення документів грузинська сторона погодилась віддати дітей українській делегації.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До +18 градусів: якою буде погода на Хмельниччині 27 березня 20:30 Вважали зниклими безвісти: на Хмельниччині попрощалися з трьома військовими 20:27 Хмельницький Палац спорту 2.0: підземний паркінг, реабілітація та пошук грантів 19:49 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 березня Від читача 14:22 Кіберполіція попереджає: як шахраї наживаються на довірі до ЗСУ 19:21 На Хмельниччину насувається похолодання: синоптик попередив про дощ і мокрий сніг 18:56 Будинок та подарунок у 2 млн грн: що ще задекларував начальник кам'янецького ТЦК 18:08 На війні загинули жителі Хмельниччини: Максим Жуковський, Валентин Каржавов, Сергій Теницький 17:29 Третій випадок за рік: у Хмельницькому зупинили нетверезу водійку ЗАЗ 16:53 У Хмельницькому попрощалися з Віктором Садовським: захиснику назавжди 49 років 16:12 Знущалась із літньої свекрухи: засудили 31-річну жительку Хмельниччини 15:30 Їм було 35 та 34 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 14:47 На Хмельниччині батько судився, щоб повернути сплачені сину аліменти 14:14 Потрапив у полон важко пораненим і пережив катування: історія бійця з Хмельниччини 13:41 На Хмельниччині готель хоче припинити приймати ВПО через нестачу компенсацій 13:13 Викрала долари у подруги і купила «ланос»: на Хмельниччині оголосили підозру жінці 12:29 На Хмельниччині спіймали дезертира під час патрулювання річки 11:51 Перегони з поліцією і хабар: на Хмельниччині зупинили водія ВАЗ 11:23 У Ярмолинцях водій Hyundai насмерть збив жінку: справу скерували до суду 10:44 Водіям доведеться об’їжджати: на Хмельниччині перекрили дорогу Т-06-12
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up