Дотримання карантину на Хмельниччині: що перевірили і скільки порушень знайшли

- На Хмельниччині продовжують працювати рейдові групи, які контролюють дотримання карантинних обмежень.
- Дізнавайтесь про результати перевірок за минулу добу.
На Хмельниччині слідкують за дотриманням карантину. Перевірки проводять працівники Держпродспоживслужби, Нацполіція і патрульні. Інформування населення - за рятувальниками, які здійснюють спеціальні виїзди з гучномовцями.
Що перевірили і скільки знайшли порушень за 10 листопада:
За добу Держпродспоживслужбою охоплено контролем 160 суб’єктів господарювання. З них - 11 ЗОШ, 7 садочків, 14 закладів громадського харчування, 57 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 33 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 7 агропродовольчих ринків та 31 інший об’єкт.
Виявили порушення на 23 об’єктах і надали пропозиції для їх усунення. 18 інформацій передали для реагування до органів місцевої влади. Ще 18 - для реагування до поліції. Про це повідомляють у пресслужбі ОДА.
Патрульні за добу провели 79 перевірок маршрутних транспортних засобів, 30 разів - патрулювання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків; 35 разів проведено поверхневий огляд громадян та перевірку документів; 23 рази перевірили заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри). Загалом склали 11 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.
Поліцейські Хмельницької області за минулу добу склали 90 адмінпротоколів (всього 11 531 протокол) за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).
Протягом минулої доби перевірили 92 транспортних засоби та 110 осіб, які в них перебували.
Відповідно до розпорядження №66 «Про пасажирські перевезення»було перевірено 88 транспортних засобів.
Рятувальники за минулу добу 10 листопада здійснили 6 виїздів для інформування населення (за допомогою сигнально-гучномовних пристроїв) щодо дотримання протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації. Охопили: місць з масовим перебуванням людей – 14, вулиць – 17, зупинок громадського транспорту – 93.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
а що в тій вакцині що руку віднімає - хрен знаєш